Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek annak akinek...

Mit vennétek annak akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos teljesen kifogytam az ötletekből.

Egy közel 60 éves nagyon fiatalos gazdag nőröl van szó aki MINDENT megvesz magának amire szüksége van.


Nincs különlegesebb hobbija, szabad idejében takarít és a tabletjét nyomkodja.


Kilőttem már minden olyan fajta ajándékot, hogy : -drágább higéniás szerek, táska, pénztárca, virág, utalvány fodràszhoz/körmöshöz/kozmetikushoz. Ajándék kártyát nem szeretnék neki többet adni, tavaly csináltam neki egy albumot annak rettenetesen örült. Szeretnék neki most is valami szívhez szóló ajándékot, de sajnos annyira kifogytam az ötletekből, hogy nem találtam ki még semmit!😞


Bármilyen tippet nagyon szívesen fogadok!


Szép napot mindenkinek!



2021. dec. 10. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élmény ajándék? Van mindenféle, utazás, fürdőbelépő, főzőtanfolyam, élményvacsora. Biztosan találsz neki valót is.
2021. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszer egy ilyet vettem, de ehhez kell legyen humora az illetőnek :D nálunk bevált.


[link]


Egyébként tényleg valami egyedit lehetne. Nekem is volt nagyon gazdag idős rokon néni, neki kristályba gravíroztattunk képet.

2021. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kis bonsai fácskát...
2021. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!