Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit vegyek apukamn...

Szerintetek mit vegyek apukamnak karacsonyra, ha mar mindene megvan?

Figyelt kérdés

Az alapjandekok kilove, pl. sal, gravirozott toll, az erdeklodesi körébe tartozó ajándékok, pl. konyv.


Koszi!

25f



2015. dec. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el az öreget valami pasis körútra :D. Mutatsd meg neki,mi a menő manapság :D
2015. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
"alapjandekok, sal, konyv ". Ezt ne vegyél neki. Ellenben ajándék, sál, könyv , azt vehetsz. Meg ha megtanulnál magyarul biztos örülne neki.
2015. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

[link]


Ennek,garantáltan örülni fog!

2015. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 levi007 válasza:
Pl. egyedi pólót. Az én édesapám Mercedes Fan, vettem neki egy Mercedeses pólót és kicsi Mercedes matchboxot.
2015. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kiírsz egy CD-t az általa kedvelt zenékből,akár ami a fiatalkorát idézi,ha vezet,akkor tudja a kocsiban hallgatni,csinálsz neki egy borítot is hozzá.Ez persze csak akkor jó,ha szereti a zenét.Én ezt készítem apukámnak,sőt papámnak is,mindenük megvan,de a zenét szeretik,sőt gyűjtögetik is,hogy mit írjak majd ki nekik,így tuti örülni fognak neki.Máik ötlet még,nem tzudom szeret-e enni inni,főzni,én volt, hogy fatálat vettem apukámnak,azon elfér a sok sült husi,vagy kis bográcsot,amiből hangulatosabb enni a gulyást vagy bablevest.Ha szereti a régi parasztos ,hagyományos dolgokat a konyhában,ez is jó ötlet.Nekem ennyi ötlet jutott most eszembe,hátha segít.
2015. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha más már nagyon nem jut eszedbe,ugyan nem túl kreatív, de vannak tisztasági csomagok,borotvahab,tusfürdő,spray,parfüm...stb,vagy te összeállítasz egyet,ez legalább hasznos ajándék és mindig szükség van rá.
2015. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Boldog Karácsonyt!

Szerintem alkoss egy kicsit, és legyél kreatív. Keress pár közös képet a múltból, és ragaszd egy kis füzetbe, vagy hasonlóba. Garantálom, hogy örülni fog neki, mert ebbe mindig belenézhet. :)

2015. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Irj neki egy vicces verset. Vegyel neki egy vicces ajandekot sok ilyen van a neten. Vagy csinalj neki sok sörből egy magy tortat es diszitsd szalaggal.
2015. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!