Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletek egy anyának,...

Ajándék ötletek egy anyának, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába tettem, mert ide sokan járnak. Valószínű buta kérdés, de egyszerűen semmi ötletem. Kivételesen nem az a kérdés, hogy személyre szabott legyen. :) Már megvolt a 20. táska,(táskamániás), tiffany asztali lámpa, feliratos bögre, szőnyeg a saját kutya képével, stb, stb...


Tudtok valamit, ami hétköznapi használati tárgy, de mégis picit "különleges"? Wellness, színház és hasonlók nem jöhetnek szóba mert vagy nem szereti, vagy nincs kivel mennie (én nem tudom elkísérni).


Előre is köszi. :)


2018. jan. 2. 13:40
 1/3 anonim válasza:
100%

Pedig szerintem az lenne itt az ajándék, ha mégis el tudnád kísérni :) Nem muszáj aznap menni és valamikor csak találkoztok. Én anyumnak is megvan mindene, ezért karácsonyra az kapta, hogy mozizunk egyet ketten. A filmet ő választhatja és mivel a legendás állatok második részét szeretné, ezért csak novemberben tudom tényleg "odaadni" neki az ajándékot. Vagy gondolkozom olyannal is, hogy fapadossal menjünk ilyen egy napos gyors kirándulásra. Reggel 6-kor első géppel indulás és este 9-10 körül az utolsóval haza. Pár ezer forintból megvan és egy kisebb városban (pl Brugge) elég is az az egy nap. :)


Amúgy meg vehetsz neki könyvet, ha szeret olvasni.

2018. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne neki a legszebb ajándék, ha valahogy mégis össze tudnál hozni vele pár közösen töltött napot. A leírásod alapján, ajándéktárgy vásárlásnak sok értelme nincs.
2018. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Könyv, vagy valami kézzel készitett, egy szép ékszer..
2018. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!