Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy fiút huztam angyalkázáson...

A_n_o_i_m_a kérdése:

Egy fiút huztam angyalkázáson és egy dalt szeretnék neki adni ajándékba. Valaki tud olyan zenét amit könnyű gitáron játszani és a dallama vidám ?

Figyelt kérdés
( a szöveg az tök mindegy mert úgy is át írom, nem zavar hogyha jó a szövege, akkor megtartom)

#zene #gitár #kezdőknek gitár
2021. dec. 11. 19:41
 1/6 anonim válasza:
100%

Ismered jól a fiút? Szeretne ilyen ajándékot kapni? Ha nem ismered jól és nem nagyon beszélgettek nem ajánlanám ezt az ajándékot. Ha valaki nekem ilyen ajándékot csinált volna biztos nem örültem volna neki mert annak idején nem tudtam megbecsülni a zenét és nem tudtam milyen nehéz és mennyi gyakorlással jár egy dalt megtanulni.

Most bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem lenne jó érzés egyikötöknknek sem ha neki nem tetszene az ajándék és nem szeretném rosszul járajatok ezzel.

2021. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Suliban húzásra ezt szerintem ne próbáld be, mert esélyes, hogy vérciki lesz.


Vegyél neki csokit, esetleg valami stílusos irodaszert

2021. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Ne keverd a nyilvános megaláztatást az ingyen ajándékot és a reménybeli szerelmet. A csokis projectet támogatom. A többit másként kellene intézned.
2021. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez szerintem nagyon sóher és megalázó dolog.


Ha elmész venni valami télapós giccset, még az is jobb, mert az legalább nem nesze semmi fogd meg jól.


Dalt adni ajándékba max a nagymamádnak, ő nagyon büszke lesz rád, de iskolában tuti ezen röhögne az osztály a következő 2-3 évben.


Pláne úgy, hogy még a "könnyű" szinten gitározol, szóval sanszos, hogy mellényúlsz, hamis lesz, stb.

2021. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Gitározd el neki a "Tudod... Hmmm..." számot Vidmantől. 😬

Viccelek. Nem tudom neked vagy a fiúnak lesz megalázóbb.

Egy tábla csokival jobban jársz.

2021. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jól ismerem a fiút és tudom hogy tetszene neki, a mi osztályunkba mindenki megbecsüli a másikat és már másnak adtam ilyen ajándékot

de köszönöm a hasznos kommenteket és hogy túl öszinték voltatok

2021. dec. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!