Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Csak én utálom az olcsó...

Csak én utálom az olcsó csokit ajándékba?

Figyelt kérdés

Tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát, de már gyerekkoromban is utáltam. Főleg mikulásra és húsvétra az olcsó csomagokat, csokinyuszikat, mikulásokat. Ehetetlenek. A kinder vagy a Milka nem sokkal drágábbak, vagy a Lidlös csokik, legalább azok ehetőek, finomak.

Most a kisfiam is kapja ezeket a sz#rokat a rokonoktól. Mindig mennek a kukába, olyankor rosszul érzem magam persze, mert tudom, hogy szívből adják.



2022. ápr. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Milkát nem szeretem. Viszont a Spar, saját márkás étcsokija nagyon finom.

Finoman jelezheted feléjük, hogy feleslegesen veszik meg, mert ki lesz dobva, vegyenek kevesebbet, de minőségit.

Vagy megsértődnek, és nem vesznek többet - ez is egy opció

Vagy megfogadják a kérést.

Vagy pedig nem vesznek neki édességet, de meglepik más aprósággal.

2022. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt én is nagyon utáltam mindig.

gyerekkoromban (ami bazi régen volt) mindig ilyen ócska szlovák csokikat kaptam. azok valami ehetetlenül szarok voltak. aztán egyszer pont nálunk voltam, amikor kibontottunk egy ilyen csodás édességet, olyan szar volt, hogy köptük ki...utána nem kaptam olyat

2022. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom. Szerencsére nagyon kevés ilyet kaptam, mi is csak normálisakat (nem luxust) vettünk mindig. Dobd ki "nyugodtan". Mást nem tudsz tenni vele:(
2022. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan meg lehet mondani a rokonnak, hogy vagy azt, hogy nem szeretsz édességet adni a gyereknek, vagy azt, hogy azt szeretnéd, ha a keserű csokit szokná meg, mert az egészségesebb. Nem fognak megsértődni.
2022. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!