Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Friss jogsis vagyok, kaptunk...

Friss jogsis vagyok, kaptunk egy használt autót ajándékba a családtól, biztosítót kéne választanom, de nem nagyon tudom h mi alapján dontsek. ajánlanatok olcsó (?) És jó (?) Biztositokat? Havi fizetés is lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Netrisk, aztán válaszd az legolcsóbbat.
2021. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az eredetvizsgat azt az eladónak és a vevőnek is meg kell csinaltatni v csak az eladónak? Köszönöm a választ
2021. nov. 11. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az eladónak kellene, de a kialakult gyakorlat szerint a vevőre hárul.

2021. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenes ági rokontól kapod az autót, nem kell eredetvizsga, és vagyonszerzési illetéket sem kell fizetni.
2021. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A család vette ismerőstol. Akkor ha az ismerős elvitte, akkor nekünk nem kell ugye?
2021. nov. 11. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Havi fizetés tudtommal nincs, de ha lenne, akkor sem ajánlanám, mert minél kevesebb részletben fizeted, annál olcsóbb. Persze nem mindenki tudja kifizetni egyben az egészet és akkor marad a részletfizetés, de azért ha tudsz, akkor minél kevesebb részletet válassz. Egyébként negyedéves, féléves és egész éves opciók szoktak lenni.
2021. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ha az ismerős elvitte, akkor nekünk nem kell ugye?"


Az átíráshoz 1 felhasználatlan, 60 napnál nem régebbi eredetvizsga kell.

2021. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!