Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletek édesapámnak?

Ajándék ötletek édesapámnak?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz a szülinapja és az utána való napon apák napja (Romániában) úgyhogy dupla ajándékot vegyek?😅Valamilyen hasznos dologra gondoltam, aminek hasznát is tudná venni. Sokat szokott horgászni és asztalossággal foglalkozik. Kézzel készített dolog is lehet, sütni is tudok neki. Ha van valami ötleted légyszi írd meg! Köszi!

2022. máj. 5. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Elég későn jutott eszedbe... Most már nemigen válogathatsz, rendelni késő, mész a boltba aztán veszed amit kapsz!
2022. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
Hal alakú torta :)
2022. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm. Én is hal alakú tortán gondolkodtam😅 #1 nem most jutott eszembe ajándékot venni, csak most jutott eszembe megkérdezni, hogy mit vehetnék. Már ezelőtti hetekben is sok boltban jártam ajándékért, de semmi jót nem kaptam. Különös módon új áru sem jött ezekben a hetekben. Rendelni internetről pedig amúgysem szoktunk.
2022. máj. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!