Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mivel lephetném meg őket?

Mivel lephetném meg őket?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne felétek ,hogy ti mivel ajándékoznátok meg egy kisgyerekes családot?


A párom tesójáról és párjáról illetve gyerekeikről lenne szól!!

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mivel lephetném őket meg karácsony alkalmából tudom még van időm kitalálni ,de légyszi segítsetek!!


Nem tudom mit vegyek nekik, egy 5 éves kisfiúról van szó egy pár hónapos kislányról egy óvónéni anyukáról és a gyerekek apukájáról tudok a legkedvesebbet!


Mivel lephetném meg őket szerintetek?

Lányos családban nötem fel így nem tudom minek örülne egy 5 éves kisfiú!

Ti mit vennétek egy ennyi idős gyereknek illetve a szülőknek?

Köszönöm előre is a segítséget!!


2022. nov. 1. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a párodat, ő ismeri őket. Első közös karácsony? Egyáltalán biztos, hogy akarnak ők ilyen szinten ajándékozni? Vannak családok, ahol csak a gyerekeknek vagy a legközelebbi családtagoknak szokás venni valamit. Egy ötéves kisfiúnak egyébként választhatsz valamit a játékrészleg korosztályban hozzá passzoló polcáról. Ennél pontosabbat úgyis csak akkor tudsz, ha ismered, vagy az anyukája vagy valaki súg, hogy a brümmögős autókat imádja, de építeni nem szeret. Felnőttnek pedig szintén csak sablonajándékot tudsz venni. Édesség, ital, tea, kávé, illatszercsomag.
2022. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, mert attól félsz, hogy ők úgyis adnak valamit, te meg ott állsz majd üres kézzel, akkor a szülőknek közös ajándékcsomag, a gyereknek is valami édesség plusz apróbb játék, a babának valami nyálazós játék vagy egy cuki kis ruhácska. Ez így inkább gesztusértékű, ők sem érzik úgy tőle, hogy jövőre meg kell venniük neked egy antik hintalovat, amilyenre gyerekkorod óta vágytál.
2022. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd párodat, hogy mi a szokás náluk, mit gondol párod? Közösen találjatok ki valamit vagy akár kérdezzétek meg őket, hogy mit szeretne a két gyerek, van e valamire szükségük.
2022. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!