Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékötletetek van...

Képernyőkép kérdése:

Milyen ajándékötletetek van arra amikor húszezreseket ajándékozni dekorációs céllal méghozzá úgy hogy az illető Ha akarja elkölthesse az ajándék szétrombolása nélkül?

Figyelt kérdés

Hogy konkret példákat is mondjak átlátszó párnahuzatba berakni úgy hogy húszezresekkel legyen bevonva. Ha az ajándékozó a kivesz egyet attól ugyanúgy párnahuzatként funkcionál.

Olyan ötletem is volt hogy ha találok olyan párnahuzatot amin húszezresek fotói vannak akkor azután is megmarad a jellege miután már elköltötte.


Másikat nem valami doboz amiben ilyen átlátszó tasakba vannak ragasztva az a rá lehetne tenni fénymásolt húszezrest bár az meredek az jogilag egyeztetni kell de úgy tudom meg van oldva. A legegyszerűbb módja kétszer akkora húszezres van egymáshoz formában úgy tudom az nem vita tárgya.


Vannak ilyen átlátszó burkolatú mappak is de az még a legegyszerűbb.


Savanyított lennék valami eredeti bőr létre és az a legfontosabb hogy a húszezres ép maradjon és könnyen kivehető legyen legalábbis roncsolás nélkül.


Nyitott vagyok alternatív ötletekre is hogy például Bitcoin papír wallet vagy bármi más hasonló.


2022. nov. 5. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha holgy a megajandokozott vehetsz egy ekszertarto kezet es az ujjak koze a penzt teszed, vehetsz egy cserep viragot es hurkapalcikara tuzve a virag foldjebe szurod oket,vehetsz egy szep penztarcat es bele pakolod a penzt meg lenne rengeteg otletem.
2022. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
Tedd egy dekoratív üvegbe.
2022. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szines fóliából (arany színü) hengereket készítesz és ezekbe beleteszed összetekerve a pénzeket, és aranyrudakként adod oda. A pénz kiszedheti, a rudak meg megmaradnak.
2022. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!