Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kamaszoknak eredeti, jó...

Kamaszoknak eredeti, jó ajándékötletet írnátok?

Figyelt kérdés
2022, karácsony, keresztgyerekek, saját gyerekek, 12-18 közötti korosztály, minek örülne.. lányos, fiús, tárgyi ajándék, program ajándék, bármi eredeti kupon, - ha van itt ez a korosztály ti is írhatnátok, hogy minek örülnétek.

2022. nov. 11. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élmény festés, szabaduló szoba.
2022. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradandó tárgy, ajándék utalvány, zsebpénz, édesség, utazás...
2022. nov. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Könyveknek, különleges teáknak, rajzkészletnek, filceknek nagyon örülnék. De akár egy páros kiállítás a barátommal is szuper ajándék

16 éves lány vagyok

2022. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a keresztlányomnak egy márkás cipőt veszek (14 éves). De szerintem bármelyik tini örül a márkás ruháknak. Vagy ha focizik egy márkás focicipo, vagy amelyik csapatnak drukkol olyan mez. De mostanában vannak ilyen LED lámpák amit nagyon szeretnek az emberek (nekem is van). Esetleg nyaklánc, fülbevaló, gyűrű, óra. Power Bank. Vezeték nélküli fülhallgató, smink, körömlakk, parfüm, ha Harry Potter vagy Marvel vagy bármi más rajongó akkor Funko Pop.

Most ennyi jut eszembe

2022. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!