Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » "A mi kalandunk" kaparóskönyv...

"A mi kalandunk" kaparóskönyv vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek van: milyen? Mik vannak benne? Jót tett az "otthonülős" kapcsolatnak? Örült neki a párod?


Nagyon ránkférne a közös élmény, gondoltam egy ilyen ajándékkal rá lehetne venni a közös programokra. És legalább ötletek is vannak benne bőven.

Van egy hasonló:


[link]

Ezt esetleg ismeri/próbálta valaki?


Köszönöm a segítséget! :)


20/N (Párom 21/F)



2022. nov. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, viszont (off) ha elgondolkodnál rajta, vagy valaki, akkor "Anya csak egy van" kaparóst ne vegyél :D

Valamiért azt gondoltam, teljesíthetőbb, kreatívabb, alkalomhoz illő feladatok lesznek, de gyakorlatilag ömlesztve van mindenféle hülyeség, amit egy vidéki/kevésbé pénzes ember nem is feltétlen tud teljesíteni, mert nagyon sok olyan program van benne, amihez minimum Budapest kell.

Az ötlet ettől függetlenül nem rossz, de sokkal több kreatív, könnyebb feladat kellett volna bele.

Komolyan, karácsonykor közös karkötőt kell hordani, szilveszter hetében meg anyám volt osztálytársait kell nézegetni facebookon, ahelyett, hogy mondjuk közösen mézeskalácsot sütnénk vagy fát díszítenénk vagy bármi, aminek több köze van az ünnepekhez???

2022. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Évfordulóra lenne és páromnak, de értem a problémád. 😃

Mindenképpen valami ilyesmit terveztem, ugyanis ritkán csinálunk bármit is és szeretném rávenni, mert igenis nekem kell a minőségi együtt töltött idő is, nem csak az hogy együtt élünk.

Viszont egy konkrét (tartalmasabb) programra nincs pénzem. Így ennél a jelképes verziónál maradtam.

Végül már döntöttem, nem ilyen könyvet hanem a plakát verziót vettem (nem ebből a fajtából, máshol is találtam ilyet). Plusz egy albumot mellé, amit majd kidekorálok, szépítgetek. Hogy legyen mibe gyűjteni a közös élményeket. Így van benne randi tipp, és kis kreativitás is.

Aztán csak remélni tudom, hogy érti a "célzást". 😃

(Na meg majd mást is kap, többségében saját készítésű dolgot, de ez mellékes)


Kicsit izgultam én is hogy mégis milyen programok vannak benne, de ráközelítve úgy láttam, sok egyszerűbb, könnyen kivitelezhető apróság, ami nekünk tökéletes "kezdésnek". Elvégre ez a Mi napunk lesz, erre pedig Nekünk szükségünk van. 🥰


Köszönöm a választ!

2022. nov. 14. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg be tudnád ide linkelni a plakátos verziót? :) Biztos találkoztam már vele, van egy csomó ilyen kaparós cucc :D
2022. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Én végül ezt rendeltem:

[link] (101 élmény pároknak)


De ha beírod, hogy kaparós plakát pároknak, viszonylag sokat kiad. 😇

2022. nov. 14. 14:01
 5/5 anonim válasza:

Mi mindkettőt megvettük a párommal (véletlen ő az egyiket rendelte és én a másikat).


A "Kalandkönyv" sokkal silányabb minőségű és átlagosabb feladatok vannak benne. Mi ebből csak 3 feladatot csináltunk meg.

Az A MI KALANDUNK sokkal jobb minőség, szívesen kiteszi az ember dísznek és a feladatok és "mélyebbek". Szóval nekünk plusz 1 pont az A MI KALANDUNK-nak.

2023. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!