Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami személyesre gondoltam, egy nagy tábla csoki és mikulás meg szaloncukor mellett, és egy parfümöt is gondoltam mellé.

Szerintetek jó ötlet ez így?

Egyrészt, másrészt meg a parfümöt illetően nemtudom hogy milyet használ. Ismerem a legjobb barátnőjét, arra gondoltam hogy megkérezem tőle.

Namost 2 dolog miatt kételkedem, az egyik az hogy elárulja neki, a másik meg az hogy netalántán nem tudja, ami persze benne van a pakliban, nemtudom hogy a legjobb barátnők megosztanak-e ilyet egymással, de ilyen smink cucc is belefér szerintem.


Szóval megkérdezzem a legjobb barátnőjét vagy ne?

Esetleg megérne egy próbát?


Tudom hogy hosszúra sikeredett de szerettem volna mindent részletesen leírni.


A válaszolóknak előre is nagy köszönet!!!



2022. nov. 20. 13:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Sminket ne vegyél mert ő tudja mi az ami bevált neki, ezzel nagyon mellé lehet lőni!


Parfümből állapisd meg hogy édes vagy erősebb illat az amit használ?

És keress neki valami hasonlót

Rossmannban, müllerben vannak jók :)

2022. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A parfüm az inkább édes mint erős. Csak nem akarok a parfümmel sem mellélőni. Akkor ezt a megkérdezősdit hagyjam?


Esetleg még el tudnék képzelni egy szeretlek, vagy boldog karácsony feloratú párnát, esetleg egy fülbevaló.

2022. nov. 20. 14:02
 3/12 anonim válasza:
100%

Füllbevalóval is mellé tudsz lőni

Esetleg valami cuki feliratos bögre?

Vagy közös képeteket megcsináltatod rá?

2022. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
A barátnőjét én inkább kihagynám :)
2022. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 bögrére én is gondoltam saját felirattal, meg egy nagyobb képkéretbe több kép összevágva


#4 Lehet hogy én is offolnám ezt a dolgot, viszont eszembe jutott hogy van egy magyobb tesója és ò szerintem ha nem is tudja akkor is meg tudja nézni hogy milyen parfüm vagy sminkcuccai vannak.

2022. nov. 20. 14:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, de azért még kíváncsi lennék párra!
2022. nov. 20. 14:32
 7/12 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy ha pl. olyan, mint én, hogy mindenből van kifejezett dolog, amit szeret/használ, vagy amire vágyik, akkor nagyon könnyű mellélőni az ajándékozással...


Pl. nem szeretem a karkötőket, de egy bizonyos Van Cleef darab egy éve wishlisten van nálam. Parfümöt is mindig használok, viszont csak azt a 4-5 darabot, amiket szeretek.


Szerintem adj neki mondjuk élményt (pl. utazást). Annak biztos örülni fog, időt is tudtok úgy tölteni együtt.

2022. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Pilóta keksz?
2022. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Közös fotókból egy album?
2022. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7-es és #9-es köszönöm szépen, összehozok valamit.

Nagyon szépen köszönöm az összes választ!

2022. nov. 21. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!