Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az ajándékba kapott alkoholt...

Az ajándékba kapott alkoholt elteszitek emlékbe, megisszátok vagy tovább ajándékozzátok? Mi az illem?

Figyelt kérdés
Akár egy egyszerű szülinap, látogatás, esküvő alkalmából kapott alkoholt.

2022. nov. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem iszom alkoholt, ezért elajándékozom.
2022. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Amit szeretek, azt megtartom és megiszom, amit nem, ilyen borokat pl. azokat tovább adom.
2022. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogynak 1zá-2 éven belül. Visszahívom vele vagy őt, vagy más vendéget, ha úgy esik.
2022. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megisszuk, kb aznap 🤦🏼🤭
2022. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi az illem???

Akitől kaptad, visszamegy leellenőrizni vagy hogy gondoltad??

Mondjuk annyi az illem, hogy ne annak ajándékozd vissza, akitől kaptad.

2022. nov. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerencsére már nem kapok, de tavaly pl. elvittem egy egyetemi kirándulásra az utolsó 2 üveget (1 whisky 1 unicum) és a hallgatók elfogyasztották. Alapból nem voltam soha piás, ezt a 2 italt meg pláne nem is szeretem, párom meg épp úgy döntött, hogy egészségügyi okokból nem fogyaszt többé alkoholt. Erre karácsonykor a szülei hozzánk baxtak 2 üveg piát, gondolom ők is kapták és ott porosodott. Én haza se hoztam volna, csak itthon láttam meg. Mindegy, a hallgatók örültek neki :D Még van egy kapott borom amit főzéshez fogok elhasználni meg egy pezsgőm, amit nem tudom, talán elviszem a következő ilyen összejövetelre.
2022. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretek azt megiszom (és a legtöbb alkoholt szeretem), de pl pálinkát tovább szoktam ajándékozni, mert azt nem. Nyilván nem illik, de most ez van. Én nem iszom meg, és van olyan rokonom, aki tudom hogy szereti. Akkor mit porosodjon nálam?
2022. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!