Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak anyukám...

Milyen ajándékot adjak anyukámnak?

Figyelt kérdés

1000Ftból kéne kihozni valami kis apróságot! Van valami ötlet?

Lehet vásárolt de készített is



2022. dec. 4. 22:22
 1/10 anonim válasza:
100%

Valami konkrétumot, hogy mit szeret anyukád?


Mondhatom azt is, hogy egy közös képet nyomtass ki a Kodakban és add oda neki, vagy vegyél egy bizsu karkötőt, de, ha egyiket sem szereti, akkor veszett fejsze...


Kicsit több információ kellene

2022. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kép, csoki mindig jó!
2022. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Csoki, virág,egy szép képeslap.
2022. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeret kirándulni.
2022. dec. 4. 22:39
 5/10 Darius- ***** válasza:
58%

1000, nem irtal el egy nullat ? Fogalmam sincs , foleg most az aremelkedések miatt, csokolade talan belefér, de azt hiszem a csicsas fajta nem, amit ajandékba szoktak adni. Én a Penny-ben viszont lattam volt azokbol is olcsobb fajtat. Vagy vannak ezek a kisebbek.

De a sajat keszitésu is nagyon szép ajandék, én peldaul jobban dijazom ezeket. Foleg mikor a kis gyerkocoktol kapok ilyent Karacsonyra.

Most halottak napjara befottesuveg belso oldalaira ragasztottam szép szines faleveleket és beletettem a gyertyat, nagyon jol mutatott diszként.A gyertya Karacsonyra is megfelel. Bocs, mert hosszu lett, én sem szeretem, most igy sikerult.

2022. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Papírzsepi.
2022. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem elvaras az oriasi ajandek, hiszen nincs sajat kereseted, nem kell tulgondolni.


Tudom, hogy elcsepelt, de ennyi penzbol epphogy valamifele csoki kijon, igy ajanlhatnal neki valamit pluszban. Pl kitakaritod a hazat/kocsit/ te fozol 2 hetig/ segitesz neki ebben-abban, stb stb.

Ennek tutira orulne is es semmibe nem kerul.

2022. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%
Ha ilyen kevés a keret, szerintem inkább csinálj valamit.
2022. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép szappant.
2022. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Gondolatbefőtt

Egy szép befőttesüvegbe kis papírfecniket tenni összetekerve, azokra pedig szép idézetek, gondolatok mehetnek. Mindennap lehet húzni egyet belőle, és lehet belerejteni kuponokat pl. ölelés, mosogatás, stb.

Ennek még az én anyukám is örült, pedig ő sosem értékelte a kézzel készített dolgokat, még gyerekkoromban sem.

A cetlikre lehet írni kézzel is, úgy személyesebb, de igen fárasztó, jobb megoldás kinyomtatni.

2022. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!