Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletek 3000 Forint...

Ajándék ötletek 3000 Forint alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, millió meg egy ilyen kérdés, de nem találok semmit.

Mit adnátok egy 15 éves lánynak 3000 Forintért? Osztálykarácsonyra egy olyan személyt húztam, akinek nincs semmi különös amit szeretne (se sport, se együttes, olvasni sem szokott) én viszont nem akarok neki bögrét-gyertyát venni.

Van valami ötletetek, ami esetleg kis kreatív?


2022. dec. 8. 17:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Pepcoban nézz körül, ott biztosan találsz valamit.
2022. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már néztem, de nem igazán láttam semmi jót
2022. dec. 8. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Kik-ben és a flying tiger-ben nézz szét akkor

szájfény, körömlakk, led, valami szobadísz, karácsonyi zokni, bögrébe kicsi csokik?

2022. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bonbon, írószer (toll, notesz), szerintem a mécses sem rossz, vagy valami karácsonyfadísz.
2022. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Karkötő plusz csoki. Már 2000 körül egész szépek vannak.
2022. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karácsonyi póló
2022. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Puzzle: 1000 db-os vagy 3D

Parfüm illatminta csomag

2022. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék néhány párszáz forintos fürdőbombát, pl 3 db kb egy ezres:

[link]

Mellé talán némi csoki vagy szaloncukor, esetleg egy karkötő vagy valami medál, lehet hogy szétnéznék a karácsonyi vásárban is, hátha találok valami jópofa hűtőmágnest, pl.

Esetleg süthetsz mézeskalácsot a családnak és 1-2 szebben sikerült darabot is belerakhatsz a csomagba.

2022. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül meg volt a nagy vásárolás. Mivel én nem ismerem, egyik rokonától kértem kis segítséget, aki szintén az iskolánkba jár.

Ajakápolót és édességet kapott, illetve egy szép noteszt. Először féltem, hogy kevés lesz, de elégedetten szemléltem az összerakott kis csomagot, én biztosan örülnék neki. (És végül picit több lett, mint a keret, de belefér)

2022. dec. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!