Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Állapotos barátnőnek ajándékba...

Állapotos barátnőnek ajándékba mit?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövő hétvégén fogok találkozni egy barátnőmmel, valószínűleg a szülése előtt utoljára. Szívesen megajándékoznám valamivel, de mit illik ilyenkor? Nem sok gyerek született még a baráti körben. Köszi, ha segítetek.

2023. jan. 5. 08:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
83%

Sziaa. Kis ruha csörgő pelenka alvóka kis takaró :)aranyos kisplüss

Ilyemiket kaptam

2023. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Bármit, aminek amúgy örülne. Attól, mert babát vár még ugyanaz az ember, mint korábban. Szerintem neki vegyél valamit és ne a babának.
2023. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Dm ajándékutalvány ami szerintem a tuti.

Kis body, csörgő is jó ötlet, de abból nekünk is volt rengeteg mert sokan azt hoztak illetve nyilván én is vettem

Egy barátnőmtől kaptam 5 ezer Ft értékben dm ajándékkártyát , annak nagyon örültem. Szerintem ez a legjobb hiszen megtudja venni amire majd épp szüksége lesz. Popsitörlő, pelenka, vagy felhasználja később bébikajákhoz stb

Szerintem ezzel nem lehet mellélőni

2023. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél valamit a babának (kis plüss, takaró, babajáték, ruhá, zokni, pelenka, cumi stb), hiszen ez őmiatta lesz az ajándékozás, de valamit a barátnődnek is szerintem
2023. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Babanapló. :) Lehetőleg valami különlegesebb.
2023. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 5. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp a barátnődnek vegyél valamit, ne a meg sem született magzatnak!
2023. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
4-es vagyok, miért lettem lepontozva? Egy babának talán nem jó a takaró meg a plüss..?
2023. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Kérem, hogy ti se tegyétek! Normális, segítő szándékú válaszok jöttek, semmi *haszontalan* nincs bennük.
2023. jan. 5. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

mindenki azt irja vegyel a babanak...pedig neee :)

amikor en terhes voltam mindenki a babanak vett cuccokat...es egyik sem jott be :-D

volt 600 fele plusmaci, kicsi jatek ez meg az..ilyeneket ra er beszerezni / kapni ha itt a baba. addig csak hever, aztan elkoszalodik amig bele no vagy olyan nagy lesz hogy jatszik vele...


szoval mindenkepp vegyel a lanynak valamit!


Ajandekutalvany mindig szuper. Pl H&M-es vagy C&A vagy egy baba mama boltba jandekutalvany. mert kelleni fog neki tuti majd fehernemu, meg melltarto, szoptatos pulcsik amik ugy vannak szabva, ... ezek draga dolgok.


ami mindig bejon egy masszazs utalvany :) valami jo masszazs szalonba ahova majd szules utan elmegy. vagy mostanra egy labmasszazs utalvany.

2023. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!