Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek barátomnak?

Figyelt kérdés
Igen, tudom ez a sokadik ilyen kérdés, viszont nagyon sokat megnéztem közülük és eddig semmi olyat nem találtam ami elnyerte volna a tetszésemet vagy már régi kérdések és másak az úgymond trendibbek (pl, a cd-re zeneösszeállítás már nem olyan). Amit tudni kell, hogy a hobbija a horgászat, és szereti az állatokat. Gondolkoztam azon hogy egyforma pulcsit veszek (nyilván férfi/unisex pulcsit nekem az én méretemben) mivel szereti a pulcsikat. Vagy valami kézzel készített dolgot is csinálhatnék, annak is örülne szerintem, viszont akkor amellé még vennék valami apróságot. Remélem sok ötletet tudtok nekem javasolni, esetleg leírhatjátok azt is ti mit adtatok a párotoknak/kaptatok a párotoktól(itt elsősorban a férfiakra gondolok). Előre is köszönöm a válaszokat

2023. aug. 8. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek el valahova közösen, pl pár napra egy tóparti kisházba, ahol lehet horgászni is? Vagy állatkert, állatsimogató, vadaspark, ha már szereti az állatokat. Egy élményekkel teli nap sokkal jobb, mint egy porfogó, vagy egy egyenpulcsi.
2023. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a munkája miatt nehezen megoldható hogy elmenjünk pár napra, előre kellene neki szólni hogy mikorra intézzen magának szabadnapot, ezzel a meglepetés sem lenne az igazi, viszont köszönöm a válaszod, lehet még valahol találok egy kiskaput erre az ötletre.
2023. aug. 8. 03:30
 3/13 anonim ***** válasza:
És ha csak hétvégére?
2023. aug. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül valamelyik?

[link]


[link]



Bocsi, hosszú lett 😅

2023. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, mégsem lett hosszú csak mielőtt elküldtem nekem nem ilyen rövid linket adott be.... :)
2023. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ötletes ez a póló, hétvégén is általában dolgozik ezért kicsit nehezebb megoldani
2023. aug. 8. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti az édességet:

Veszel egy csalitartó dobozt, kimosod és mindegyik rekeszbe másmilyen (csalihoz hasonlító, pl: cápa, béka, dunakavics, francia drazsé, rizibizi) édességet teszel, a doboz külsejét pedig tetszés szerint dekorálhatod (pl: ,,a horgodra akadtam")

2023. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vagy tisztában a horgászcuccaival? Tudod, hogy milyen horgászati módot szeret?

Horgászboltokban lehet kapni nagyon szép horgászjegytartókat, ha nincs neki, vagy kopott akkor az jó lehet.

2023. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet szánsz rá akkor lehet egy szép óra, vagy egy bőr pénztárca (akár halas), különlegesebb sör válogatás (az én férjem imádja, ha jár a sörökhöz korsó), vagy gravírozott korsó/laposüveg/termosz ha szerinted tudná használni
2023. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A shellnél van most olyan kis autó amit a telefonoddal tudsz irányítani, a férjem megőrül érte (3x20 liter tankolás után 4000 ft asszem, de biztosan lehet kapni máshol is)
2023. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!