Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Főbb említenivalóként azt tudnám kiemelni, hogy rocker és imád főzni. Szakácsnak is tanul. Én valami szakácsos pólóra gondoltam, esetleg, valamilyen rockos tárgyakra, például szegecses karkötő és társai. Nagyon sokat gondolkodtam ezen, mivel szeretném, hogy örüljön az ajándéknak és hasznát is tudja venni.

2018. okt. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim válasza:

jó pofa pólókat itt tudsz rendelni pl:

[link]

2018. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
8%
Guminőt! 😃
2018. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
16%
Élethű szexbabát
2018. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értettem soha az ilyen kérdéseket. Te beszélgetsz vele, te ismered, neked monja legutóbb, hogy "hé figyeld a józsinak milyen klassz szakácskönyve, fülhallgatója, karkötője, nemtudommije van" vagy "láttam a neten egy izébizét, ugye milyen érdekes?" ezeket neked kell tudni nem nekünk. Ha figyelsz az ilyen megnyilvánulásaira/rá akkor tudni fogod mit vegyél neki
2018. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1-es! Találtam egy nagyon klassz pólót, már meg is vásároltam. Remélem tetszeni fog neki is.
2018. okt. 6. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Szép sálat, szép kesztyüt, kártyatartót, órát, ékszert, attól függ mennyit szánsz rá. Könyvet. Jegyet stand-up comedyra. Jegyet elöadásra abban a témában ami érdekli.
2018. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Különleges füszereket, olajakat szép üvegekben. Valami különleges ételekröl szóló szép szakácskönyvet.
2018. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm szépen mindenkinek, ezek mind rekem ötletek! Még aktuális, hisz' habár a születésnap elmúlt már, lassan beköszön a karácsony. Akinek van még ötlete, szívesen olvasgatnám őket!:)
2018. nov. 22. 20:49
 9/12 A kérdező kommentje:
*remek
2018. nov. 22. 20:50
 10/12 anonim válasza:
4. A kérdezőt ilyenkor az érdeki igazán hogy más mit vesz a párjának és hogy ebből talán ő ötletel.
2020. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!