Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretnék egy lánynak venni...

Szeretnék egy lánynak venni valamit, de nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés
Balatonon vagyok nyaralni, és szeretnék neki vinni valami kis apróságot. A lányok minek örülnének? Ami úgy bele fér kb 10,000ft keretbe.

2023. aug. 8. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajtos-tejfölös lángos. Az kábé belefér ennyibe, és még örülne is neki.
2023. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha tényleg szeret téged,akkor tök mindegy,hogy mit adsz neki. A lényeg az lesz,hogy TE adtad neki.

-----------------------------

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Talán vmi ékszert, fülbevalót.

Esetleg vmi kis plüssfigurát.

Vagy egy kis dísztárgyat.

Aminek tudod,hogy örülne.

2023. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök cuki lenne postán feladni egy képeslapot valami kedves üzenettel 😊 Tudom, hogy valszeg előbb érsz haza, mint a postás kivinné, de utólag is biztos örülne neki. Vagy ha náluk jársz bedobod a posta ládájukba és nem kell annyit várnod vele 😀
2023. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsoltban vagy ezzel a lánnyal?
2023. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha nagyon közel áll hozzád, akkor olyat, amit nem igazán kapna mástól, valamit mondjuk egy közös poén alapján, vagy ha tudod, hogy odavan valamiért (film, sorozat, együttes, vagy tényleg bármi) akkor ahhoz kapcsolódót.

Egy karkötőt bárki tud neki venni, vagy egy balatonos hűtőmágnest.

Ezek persze jó ajándékok, ha nem vagytok még olyan szoros kapcsolatban. Én ezeknek örülnék, ha jól ismer az illető, akkor személyes ajándék, ha még nem állunk olyan közel egymáshoz, akkor ékszer, plüss stb, amit fentebb említettek.

2023. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Bokalancot amin van valami balatonnal kapcsolatos medál.
2023. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A legtöbb nagyvárosban és a Balaton környékén is vannak szuvenirboltok.Ott kaphatóak olyan ajándékok,amelyek nemcsak a nyaralásról adnak emléket,hanem másoknak is kedveskedhetünk velük.Szerintem is egy plüssfigurának vagy egy szívecske alakú ajándéknak nagyon tudnak örülni a lányok.
2023. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adhatnál neki ilyen kicsi plüsst,bögrét,kulcstartót,karkötőt,nyakláncot
2023. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!