Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi lenne egy ideális ajándék...

Mi lenne egy ideális ajándék egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A kishúgomnak szeretnék ajándékot vásárolni, csak nem tudom mit vegyek. Nagyon nincs érdeklődési köre. Egy átlagos 13 éves lány. Mielőtt szétszednétek, elolvastam minden ilyen kérdést és választ is.

2023. szept. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajándék utalvány esetleg valamelyik drogériába, és azt vesz, amit szeretne?

Vagy valami közös élmény veled?

2023. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NTBS ***** válasza:
100%
Sminkcucc, ékszer, könyv.
2023. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajándékkártya a legközelebbi plázába. Így azt vesz amit akar.
2023. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Könyv

Pl: Leiner Laura Szjg

2023. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el kirándulni
2023. szept. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen összegre gondoltál?

Lányom karácsony előtt tölti a 13-at.

Talán találsz az ő listájában valamit. Ő eddig ezeket írta fel: cuccok a szobájába, szóval: lávalámpa, diszkógömb, plazmagömb, babzsák :D Lego, mert eddig 1 kivétellel mindig van több dobozzal. Újabban szeret rajzolni, így grafit és színes ceruzák, vagy rajz/festőkészlet, shoppingolni szeretne ( én meg nem :D ,de ruhákat írt fel), mivel valamennyire szeret olvasni, így könyveket is kért. Hajkrétát szeretné kipróbálni, fülbevaló, hangszóró, mivel szeret zenét hallgatni. Illetve szereti a Harry Pottert, így szinte mindegy, amíg az HP-s, vagy animés.

2023. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!