Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez nagyon béna...

Szerintetek ez nagyon béna ajándékozási szokás nálam? Ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Már se születésnapra se máskor nem ajándékozunk egymásnak max 1-1 jelképes csokit. Kivéve karácsonykor de akkor is apróságokat. Tavaly karácsonykor csináltam azt először,hogy bementem a DM-be és vettem karácsonyra mindenkinek (anya, apa, tesó, nagyszülők stb) ajándékutalványt 5 ezer forint értékben.


Szerintetek nagyon béna ajándék? Azért ezt gondoltam mert mindenki vesz magának amit akar. Dezodort, tusfürdőt, stb. A nagyszülők meg is mondták,hogy tőlük csak vinni lehet, hozni nem kell nekik semmit.


Szerintem annál rosszabb nincs mikor valami használhatatlant kapsz és csak a polcon fog porosodni vagy tovább adod.



2023. szept. 27. 23:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint 1 utalványon volt értelemszerűen 5 ezer. Tehát fejenként 5 ezer értékben vettem utalványt.
2023. szept. 27. 23:18
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz, ha muszáj ajándékozni. Amúgy én is így gondolom, hogy felesleges a karácsony miatt ajándékozni. Nálunk is kínlódás az ajándékozás, mert 1 nagyon szűkös az anyagi keret, 2: senkinek nincs olyan hobbija, amihez lehetne venni valamit.( párom állandóan dolgozik, munkahelyen, vagy itthon), én meg olvasni szerettem, de már nem tudok könyvet, csak a laptopon ( vagy ott sem)
2023. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Maga az utalvány nem rossz, de én nem örülnék olyasminek, ami a napi rutin része. Tehát én egy drogériás utalványt nem tartanék szerencsésnek (mert luxus drogériás cuccokra meg nem vágyom). Persze, fel lehet fogni úgy is, hogy akkor van 5000 forintom, amit nem kell samponra meg tusfürdőre költenem, és akkor az felszabadult és vehetek bármit azon a pénzen, ami jólesik. Nálunk ha utalvány volt, az könyv vagy elektronikai utalvány volt, de ritkán, inkább idős családtagok adták, akik nem tudtak már elmenni személyesen megvenni. Amúgy mi már régen meg szoktuk beszélni előre, ki mit szeretne. Így nincs meglepetés, de mindenki örül.
2023. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
azért valahol szomorú, hogy annyira nem ismered a anyádat vagy tesód, hogy a "nesze itt van ötezer, vegyél belőle fogkrémet" utalványnál személyesebbet találj ki, de gondolom a család többi taja is csak ennyire törődik a többivel.
2023. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó ajándék, én örülnék neki bármilyen alkalomra. Rengeteg, számomra büdös kozmetikumot kaptam már az életem során, utalvánnyal legalább azt vehetném, ami tetszik.
2023. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
36%
Én nem örülnék neki, elég béna ajándék ez.
2023. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
5 ezer forintos ajándékutalvány a mai világban? Hát te tudod, ha neked mindössze ennyit érnek a szüleid, hogy még csak meg sem erőlteted magadat valami kreatív ajándékon ha már költekezni nem akarsz akkor hajrá
2023. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, én örülnék neki. Azért rakhatsz mellé egy bonbont vagy kávét/teát, hogy legyen valami úgymond meglepi.
2023. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Semmi rosszat nem látok ebben az ajándékban.
2023. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a drogéria a kriptonitom, uh én nagyon örülnék egy ilyen utalványnak :D
2023. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!