Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek?

Ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem, ajándék választáshoz a barátomnak.Lényegében nagyon sokat foglalkozik az öltözködésével, ezen belül a kiegészítőkkel is. Mikor nem dolgozik, mindig felveszi az óráját, nyakláncokat is nagyon szereti, illetve most karkötőt, fülbevalót illetve pecsétgyűrűt is említett a napokban. Cipőket is nagyon szereti. Ezenkívül szeret játszani, de ezeken nem is gondolkodtam direkt, mert valami olyat szeretnék adni neki amit tud esetleg használni, viselni:). Parfümöket is nagyon szereti, odavan értük. Gondolkodtam páros dolgokon is már. Valami egyedit gondoltam neki, de nagyon nehéz a választás, mert szeretném ha tényleg tetszene neki és lenyűgözném. Bármilyen tippet továbbá ötletet elfogadok szívesen, vagy esetleg linkeket ha úgy van. Köszönöm előre a válaszokat!

nov. 8. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valódi ezüst, és jó árban. Én is most rendeltem anyumnak fülbevalót a névnapjára, én is ilyet viselek, szóval kipróbált minőség. Merem ajánlani.

nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tényleg nagyon jó árakba vannak,hihetetlen:)
nov. 10. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!