Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Testvér vagy legjobb barát...

Testvér vagy legjobb barát esküvőjére mennyit illik adni? Barátnőmmel vagyunk hivatalosak rá.

Figyelt kérdés
100 fős lagzi lesz egy elegáns, de nem luxus vidéki étteremben.

nov. 13. 17:20
 1/4 anonim válasza:
69%
Kismillió ilyen kérdés volt már. Ennyire lusta vagy, hogy nem keresel vissza?
nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
50k/fő szerintem korrekt- persze attól is függ, hogy mennyit keresel, mennyire teher ez neked anyagilag + ha ottalvós, akkor te állod-e a szállást stb. Értelemszerűen csődbe ne vidd magad egy lagzi miatt.
nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi belefér a keretembe, annyit adnék. Ha azért hívna meg, hogy pénzt adjak neki, inkább ne hívjon meg, utólag gratulálok. Ha azért hív meg, mint legjobb barát/testvért, hogy részese legyek a nagy napjának és együtt örüljek vele, bármennyit adok, örülni fog.


Hogy neked milyen életed van, van-e adósságod, mennyit keresel, milyen kiadásaid vannak és így tovább, nem tudom. Én 20 vagy 30 ezret adnék, inkább 20-at, a 30 húzós lenne. Ráadásul én az a fajta vagyok, aki egy étteremben aligha tudná jóízűen degeszre zabálni magát, mert jobban szeretem az ázsiai konyhát.


Döntsd el, mennyit tudsz nélkülözni. Ha kevesled az összeget és bizonytalan vagy, kérdezd meg a barátodat/testvéredet, bánná-e a dolgot. Ha neki zavaró, húzza a száját, nem muszáj elmenni. Ünnepeljék meg, ahogy tetszik, de bárhogy is, annak a napnak az a lényege, hogy ők házasodnak össze, nem az, hogy te mennyit viszel vagy mennyit nem viszel.

nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Tesóm 500 nettót keresett akkor (5 éve), 200-at adott az esküvőnkre (féltestvér, érzelmileg nem vagyunk annyira közel).
nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!