Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a külföldi párom...

Mit vegyek a külföldi párom szüleinek Ünnepekre?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy szuvenírt, tipikus magyar dolgokat viszek nekik mindig, csak jelenleg nincsen sok pénzem, hogy emellé még valami külön extrát is vegyek. Viszont nem akarom hogy úgy gondolják, hogy már megint ugyanabban a témában hozok dolgokat, csak nem adom oda nekik első nap, hanem megvárom vele az ajándékozást. Már azon gondolkozok, hogy veszek egy doboz szaloncukrot és mellé elajándékozom az egyik otthoni porcelánkészletet, nekem fontod, hogy minőségi ajándékot adjak mindig, mindenkinek. Jelenleg még azt sem tudom, hogy a barátomnak mit vegyek, de legrosszabb esetben ő megértené, hogy most nem telik nekem az utazásra meg a saját és az ő családja ajándékozására.. Bármilyen ötletet, segítséget elfogadok

dec. 1. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

"Már azon gondolkozok, hogy veszek egy doboz szaloncukrot és mellé elajándékozom az egyik otthoni porcelánkészletet, nekem fontod, hogy minőségi ajándékot adjak mindig, mindenkinek."


Hát az otthoni hasznalt porcelán tovabb ajandekozasa nem épp minőségi ajándék.

dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen ép porcelán, használat nyomaitól mentes, a családban nem tudok senkiről, aki valaha használta, szerintem ezzel semmi probléma nem lenne:)
dec. 1. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha saját kezűleg készítenél valamit? Minimális költségvetésből ki lehet hozni jó dolgokat, és abban benne van a szeretet, meg az idő, amit rászántál.

Egyébként lehet, hogy szép, és minőségi a porcelán, de náluk a sokezredik porfogó lenne, amit kerülgetni kell.

dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közösen ajàndèkozz a pàroddal.
dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!