Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Munkatársaknak milyen karácson...

Munkatársaknak milyen karácsonyi ajándékot illik adni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el dolgozni az egyetem után. Mondta egy kolléganőm, hogy az irodában (6-an vagyunk) Karácsony előtt meg szokták lepni egymást valami aprósággal. Mikuláskor is kaptunk csokit.

Mit szokás adni ilyenkor? Valami bonbon, csoki?


dec. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs jó recept.

Nekünk van kollégánk, aki nem hoz, de elfogadja, és ha valakitől nem kap, duzzog, hogy milyen már.

Én egységesen szoktam készülni, kis kézműves meglepetéssel (most horgolt manót, és személyre szabott, zsugorka kulcstartót kapnak, egy kis csokival), másik kolléganő hozott egy-egy mikulást mindenkinek, harmadik nagyon helyes manókat varrt, lehetett választani.

dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Csúcs, hogy még ajándékot is kell venni annak, aki nap mint nap pokollá teszi az ember életét!
dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
#2 Nem mindenhol ilyenek a kollégák.
dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta azt csinálom, hogy sütök valami finomat, és tálcán kiteszem az irodába, lehet eszegetni.
dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kicsi csokit adok. 2 db szaloncukor és 1 mandarin is teljesen jó lesz.
dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak azzal a pár emberrel ajándékozunk akikkel nagyon jóban vagyunk. Szép is lenne 30 embernek ajándékot venni :D

Egy gyertya, vagy tábla csoki, esetleg Merci vagy Rafaelló... mi ilyesmiket adunk.

dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!