Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Saját márkás csokit vinni...

Saját márkás csokit vinni ajándékba, fura lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőm be fog mutatni a szüleinek, meg is fognak vendégelni engem. Gondoltam illene valami apróságot vinnem, mondta barátnőm, hogy nehogy vigyek bort, mert borász család, van rengeteg boruk, stb...

Tudom, hogy szeretik a csokikat, ahogy én is nagy fanatikus vagyok, de nekem a favorit a J.D. Gross (85% vagy a 70% málna), ami a LIDL saját márkája.

Illetve az egyetlen márka ami jobban ízlett, az a Ghirardelli, de az nem is kapható errefelé sajna.

Szóval nem tudom, mennyire lenne bunkóság saját márkás csokit vinni, tekintve, hogy ez olcsóbb mint pl egy Lindt, de szerintem finomabb is. Nektek rossz benyomásotok lenne ez, egy ilyen szituációban?



#ajándék #csokoládé #linjdt #J.D.Gross #csokiládé
febr. 13. 11:19
A kérdező szavazást indított:
J.D. Gross
Lindt
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, mennyire nézik az ajándék ló fogát, míg meg nem ismered őket, inkább a márkásat javasolnám.
febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy tehetősek és fontos nekik a minőség, Lindt sem egy olyan rossz csoki, de nem egy nagy durranás, Sthümer amiről még hallottam jókat, azt viszont még nem kóstoltam.

Nem tudom őket mennyire, de tisztában vagyok vele, hogy van akit zavarna a saját márka, akkor is ha az Spar premium vagy Tesco selection. Engem speciel jobban érdekel a minőség, minthogy mi van ráírva. Aztán kitudja, lehet túlgondolom az egészet, aztán lehet egy sima milkának is örülnének :D

febr. 13. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel fingom nem volt róla eddig, hogy a J.D.Gross az Lidl saját márka. A minősége amúgy tökéletes.
febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egy tesco gazdaságos márka, nyugodtan megveheted. Kinézetre és ízre is prémium.
febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsöre mindenképpen márkásat kellene vinni, utána, ha beszélgettek, szóba lehet hozni, hogy te ezt szereted, nekik mi a véleményük,
febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond a saját márkással. De ajándékba nem a te kedvencedet kell vinni. Pl. Megkérdezhetnéd a bnődet, hogy mit szeretnek.
febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Barátnőm nem tudja mi a kedvencük, ő nem szereti a csokikat annyira.

Nem azért vinném ezt, mert nekem ez a preferenciám, hanem mert szerintem finomabb és én is ennek örülnék jobban. Barátnőm azt mondta, hogy szerinte amúgy tökmindegy, de akkor lesz inkább Lindt, azért majd úgyis szóba jön mi a kedvencük :)

febr. 13. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezek a szazalekok azt jelentik, hogy ètcsoki, en szemely szerint jobban orulnek barmilyen markanak, ami tejcsoki :D
febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és ha nem bort hanem valami likőrt vinnél?

am meg leírás alapján inkább vinnék egy lindt-et mint egy saját márkásat.

vagy az anyjának 1 virágot az apjának meg valami szebb dugóhúzót.

febr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!