Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nászasszonynak mit adnátok...

Nászasszonynak mit adnátok 50. születésnapra ajándékba?

Figyelt kérdés

Anyukám megkért, hogy vegyek valamit ajándékba tesóm párjának az anyukájának 50. születésnapjára.


Nem olyan régóta 3 hónapja vannak együtt, az anyuka is szokott küldeni süteményt, nasit, mikor mit anyukámnak.


Nem találkoztak még egymással.

Gondoltam, hogy veszek raffaellót, az jó lehet?

Vagy nagyon snassz?

Virágot? esetleg mindkettőt? Mit illik ilyenkor "küldeni" mint "nászasszony"?


febr. 19. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy Raffaello egy üdvözlőkártyával bőven elég, szép gesztus.
febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A Raffaelloval az a baj, hogy kókuszos és sokan nem szeretik. (több ismerősöm is van így) Akkor inkább Ferrero Rocher. És egy csokor tulipán.
febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2:

Igen gondoltam erre, mondjuk a csokit sem szereti mindenki, de gesztusnak nem rossz.

Tesóm párjától megpróbálom kideríteni melyiket szereti, esetleg a Toffife sem rossz, azt is sokan szereik.

febr. 19. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Csippendél fiukat táncal.
febr. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Neked aztán roppant sok életed lehet
febr. 20. 09:34
 6/10 anonim válasza:
A Ferrero sem jo, nagyon sokan mogyoro allergiasak. Inkabb egy nagyobb Merci, vagy Lindt bonbon.
febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Merci-t én nem vennék az olyan "megköszönés jellegű"

Tudom, nem csak akkor szokták, de nekem az valahogy nem szülinapra illő.


A lindt bon bon jó ötlet, az elég jól is mutat bár abból is van

ét csoki, tej csoki, joghurtos, azzal is mellé lehet nyúlni de talán egy tejcsokis nem lehet rossz.

Igazából ha nem is szerei van 3 gyereke szétosztja, meg a szándék a lényeg de tesómtól megpróbálom kideríteni, milyen csokit szeret anyós.

febr. 20. 12:27
 8/10 anonim válasza:
100%
3 hónapos kapcsolatban a fiú anyjának? Virág, üdvözlőkártya és egy szívből jövő szép mosoly hármasára szavaznék. A csoki dolgot én nem erőltetném (bár amúgy olcsóbb lenne).
febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És a mosolyt, hogy küldje?

Nem találkoznak, csak "Küldi"

Igen 3 hó, de tesó, is van, hogy ott van egy hétig, a srác is nálunk.


Virágot inkább személyesen szoktak adni, nem küldeni.

Szerintem jobb a csoki/bon bon.

febr. 21. 08:05
 10/10 anonim válasza:
Ááá, hogy a szülninap alkalmából sem fognak találkozni ... Igen, a csoki jobb. Valami kevésbé hétköznapit keresnék, mint egy SPAR-ban polcról leugró bonbon, de ez ízlés és pénztárca dolga. Igazán a kísérőkártya és a kedvesség fog számítani. (8)
febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!