Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok, fiúk, párok! Páromnak...

Lányok, fiúk, párok! Páromnak szeretnék ajándékot vásárolni. Ez a karkötő szimpatikus lenne nektek? Bármilyen helyzetben tudnánk jelezni, hogy gondolunk egymásra.

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 7. 20:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik ez a karkötő, de az oldal alapján valami aliexpresszről dropshippelt cucc, úgyhogy olcsóbban be tudod szerezni, ha alie-n keresed meg. Pont ugyanazt fogják kiküldeni.
ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megneztem az amazonon, nem ugyanez de hasonló karkötőket ugyanilyem drágák. Pár naponta tölteni kell, és le kell tölteni egy alkalmazást is. Ha elromlik.az aksi akkor egy sima karkotővé válik, ez bármikor megtörténhet. Jó lenne rá egy garancia az oldal részéről. Meg úgy egyáltalán nezz utána hogy mennyire megbízható az oldal.

Bár én is úgy vagyok vele hogy ilyen gyöngyök furán mutatnának egy férfin, de még egy tini fiúnak is. Nekem kicsit lányos.

ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!