Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehetne egy kisfiúnak...

Meli91 kérdése:

Mit lehetne egy kisfiúnak venni elsőáldozásra?

Figyelt kérdés
Karórát illetve arany nyakláncot nem szeretnénk venni neki. Kérlek segítsetek!

2012. jún. 14. 22:21
 1/3 anonim válasza:
Érdemes két ajándékot venni: egyet, aminek most azonnal örül (a fiam egy pap barátunktól egy klassz kisautó-készletet kapott) és valamit, amit majd nagyobb korában nagy becsben tarthat és azzal a jóleső érzéssel vehet kézbe, hogy "ezt az elsőáldozásomra kaptam". Például lehet Biblia (én Újszövetséget kaptam), amit később - egész életében - használni fog. A fent említett fiatal pap a fiamnak nagyon szép és ízléses (!) rózsafüzért adott. Azóta 20 év telt el, de a fiam gondosan őrzi és örül neki.
2012. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1 valaszolo. Szeritnem a fiad mast is kapott attol a paptol megpedig pont a seggebe, egy meretes pap faszt.. gusztustalan a kereszteny egyhaz...
2012. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ne becsméreld az egyházat! Mindenkinek joga van ahhoz, hogy bizonyos nézeteket valljon, amelyek szerint élheti az életét, ahogy akarja. Ezt tartsd tiszteletben!!! az első kommentelőnek pedig köszönöm (pedig már 2 éve írtam ide, bocsánat, hogy csak most reagálok :D)
2014. márc. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!