Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 4 éves kisfiúnak milyen...

4 éves kisfiúnak milyen ajándékot ajánlanátok? Elég nagyfiú már, egyre nehezebb neki vásárolni! Tipp?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 12:51
 1/5 anonim válasza:
Mondjuk valami autot, vagy konnyebb kirakost fabol... labdat, vagy valami jo jatekot :) Attol fugg mennyi penzt szansz ra. :)
2012. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játéktraktort vagy játéklovacskát! Én nagyon örülnék az ilyesminek, ha négy éves és fiú lennék. De most is. Vagy valami mese DVD-t.
2012. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Autó, labda, traktor, könnyebb kirakós? Szerintem ezek olyan hétköznapi játékok, szülinapra mégiscsak valami komolyabb lenne jó...tavaly elektromos autót vettünk neki, rögtön megtanult vele menni, tolatni..stb...ezért mondom, hogy valami komolyabbra gondoltam, persze köszönöm a válaszokat:) Remélem nem sértettem meg senkit, csak én tényleg valami profibb játékra gondoltam, igazából én legora gondoltam, csak gondoltam rákérdek, hátha jön valami eredetibb ötlet:)
2012. márc. 9. 11:59
 4/5 anonim válasza:

Mondjuk lehet már elkéstem... de megerősítenélek lego ügyben.

Nálunk a fiúk (2 év, 3 év, 5 év) imádják a legot, nem tudnak betelni vele. Mindegy, hogy 5 doboz van belőle vagy 25.... mindig örülnek neki (mi szülők is).

(Mindamellett rengeteg képességet fejleszt.)

A playmobil szintén szuper! Tudnék jó párat az oldalukról választani a fiúknak...

2012. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyerekem 4 evesen profi modon jatszott laptopon lovoldozos-haborus strategiai jatekot, a PSP-t is imadja. Na ezek a koltsegesebbek, foleg a PSP, es ahhoz peldaul boltban nem is kapok jatekot. Ami meg nagyon meno a gyerekeimnel, az a Ble-ble (uss meg nyugodtan gondolatban, fogalmam sincs hogy kell leirni), transformers figurak minden mennyisegben, a Bakugan golyok amik atalakulnak, meg valami Ben 10-es baromsag, amikor harcipozba vagjak magukat, es azt kiabaljak, hogy "Kepesseg bekapcsol!!!!" Igaz, a 4 eves menet kozben 5 lett, a tesoja meg 9. Nagyon jo a pici mozgasa, ugyhogy most egy ugralos labdan gondolkodok (nem a raulos nagyon, hanem normal labda, rajta egy karima amire raall, felfele rud, amin kapaszkodo van, szoval egyensuly erzek kell hozza). Hat hirtelen ennyi jutott eszembe. Felelmetes, mennyivel "fejlettebbek", mint anno mi voltunk.
2012. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!