Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátommal hamarosan fél...

A barátommal hamarosan fél éve leszünk együtt, és ez alkalomból szeretném meglepni valamivel (lehetőleg nem szexuális dologgal). Valakinek valami ötlet? Egyébként egyedül él, nálam 10 évvel idősebb kb.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is azt írná, h ezért felesleges ajándékozni, nem ezért akarok, egyszerűen szeretek ezt-azt adni embereknek, és ezt egy jó alkalomnak érzem, csak épp valami frappáns dolgot szeretnék kigondolni :)

2012. jún. 28. 10:51
 1/2 anonim válasza:

Én biztos elmennék hozzá, főznék neki egy nagyon fincsi vacsit, valami különlegeset, desszerttel. És munkából hazajövet ez a meglepetés fogadja. (persze te is ott vagy)

Mivel még csak féléve vagytok együtt ennyi szerintem pont elég! Én legalábbis ezzel leptem meg a férjem!

Sok sikert!

2012. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ez nálunk bonyolult, mert pont ő lesz otthon aznap, én pedig ki tudja meddig dolgozom, de azért köszi, ha egyszer úgy jön ki, h ez fordítva lesz, akkor lehet megpróbálom :)(bár főzni ő szeret és tud jobban, nem én :D)
2012. jún. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!