Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mikortól illik saját kereset...

Mikortól illik saját kereset nélkül ajándékozni a családnak karácsony alkalmából?

Figyelt kérdés

Mert ugye zsebpénzt nem kapok, és nem is dolgozok, mert még tanulok. Így nem tudok, miből venni. De ez mégis meddig mehet tovább, hogy nem veszik ajándékot?


Vennék, csak nincs miből, ha lenne miből, lenne ajándék.

21F



2012. dec. 22. 16:50
 1/7 -=Koldus=- válasza:
Tanulj jobban és kapsz ösztöndíjat...
2012. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mivel nincs saját keresetem én nem veszek semmit :(
2012. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki válasza:
Ejnye, milyen illetlen dolgot akarsz venni, hogy ide kívánkozott? Vagy mire célzol, mivel szeretnéd megkeresni az árát?
2012. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért raktam ide, mert itt gyorsabban kapok választ, semmi illetlen dolog nincs, a kérdést úgy kell értelmezni, ahogy leírtam.
2012. dec. 22. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ajándék nem keresetfüggő. Már kisiskolásként is csináltunk kézzel készített ajándékokat a családtagoknak.

Nekem sosem volt zsebpénzem, ha kértem pénzt és a szüleim megtehették, adtak. Így ezekből félretéve volt pénzem ajándékra karácsonykor.

19 évesen elkerültem egyetemre, amellett dolgoztam, így volt pénzem ajándékra.


Amúgy 21 éves vagy, tanulás mellett diákmunkázhatnál is, amúgy meg gondolom szüleid mégiscsak adnak valamennyi pénzt és eltartanak.

2012. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kanfa válasza:
szerintem ha ügyes vagy párszáz forintból megtudod oldani az ajándékot egy embernek:a gesztus a lényeg
2012. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tanulás nélkül nem lehet dolgozni? jabocs. én mindig ajándékoztam, ha épp nem kerestem,akkor csináltam.
2012. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!