Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb barátomna...

Mit vegyek a legjobb barátomnak és a barátnőjének az első évfordulójukra?

Figyelt kérdés
Egyikük sem rajong az ékszerekért, pedig szerettem volna gravíroztatni egy-egy medált vagy karkötőt nekik, de ennek nem örülnének. Valami személyeset akarok nekik, amiről nem én, hanem a másik jut eszükbe. De semmi ötletem sincs. A lánnyal még nem találkoztam, mert külföldön él, most jön először hozzánk. Eddig csak facen chateltünk.

2013. márc. 18. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Te miért adnak bármit is? Ez az o "ünnepük".
2013. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Semmit. Te minek vennel nekik? Ez csak rajuk tartozik, nem szokas masoknak ajandekot venni a parnak.
2013. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy náluk mi a szokás? Én sem értem, hogy Ő miért ajándékozza meg Őket, de, ha az Ő baráti körükben ez így a megszokott, akkor miért ne? Hány évesek vagytok? Ha már felnőttek vagy majdnem felnőttek, akkor szerintem vegyél egy pezsgőt, vagy finom bort és abba gravíroztasd a dátumot, amikor összejöttek. Édesapám olasz és minden fontos eseménykor hozott egy pezsgőbort rajta a dátummal. A születési dátumomhoz is van egy, azóta is bontatlanul áll, nem is fogja már meginni senki, de nagyon jó ránézni. Ti igyátok meg, amit Te ajándékozol.
2013. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy adjak e nekik vagy sem, szeretném őket meglepni, mert ők nagyon ajándékozós fajták és nagyon szeretem őket...

Fiatalabbak, mint én 19,20 évesek, utálják az alkoholt, teljes mértékben megvetik, de köszönöm az utolsó válaszolónak a segítséget.

2013. márc. 19. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit szeretnek? Segíts egy kicsit, hogy segíthessek.
2013. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon kevés dolgot szeretnek. :S ez a baj. A lány pörgősebb, élettel teli, és nagyon okos! :) A fiú zárkózott, otthonülő, ért a számítógépekhez, de azt profi szinten. Igazi informatikus, még annál is jobb. :D ennél több hobbijuk sajnos nincsen, és ezért vagyok én is kétségbeesve... mit szeretnek még? egymást, és feltétel nélkül..
2013. márc. 20. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!