Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötlet? SÜRGŐS!

Ajándékötlet? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy, már elegetek van az ilyen kérdésekből, de most tényleg nincsen semmi ötletem. A 2 legjobb barátnőmmel táborozni megyünk. Megbeszéltük, hogy a táborban megajándékozzuk egymást, csak úgy. Én képmontázst szerettem volna nekik készíteni, csak az a baj, hogy nem készültek közös képeink. Illetve készültek, csak olyan telefonnal, amiről a képeket nem lehet feltölteni a gépre, így ki sem lehet nyomtatni azokat. Megbeszéltük, hogy csak házi készítésű ajándékot csinálhatunk egymásnak. De nem szeretnék nekik nyakláncot, karkötőt ... adni, mert az nem olyan személyes. Valami olyat szeretnék, amiről eszükbe jutok, és ami egy kicsit értékesebb számukra. 12 éves lányok vagyunk, és kb. 3 éve vagyunk nagyon jó barátnők. Ha van valami ötletetek, akkor lécci írjatok!!! Előre is köszi a válaszokat!!! :)

2013. jún. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
terhességi teszt ?
2013. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi van???????????????? már bocs, de normális válaszokra gondoltam!
2013. jún. 22. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A saját készítésű karkötő (fonalból csomózással készített "barátság"-karkötő) mitől nem személyes?!...


Lehetne 3 db egyforma karkötőt készíteni, ami CSAK NEKTEK van és szimbolizálja az összetartozásotokat...


ITT számtalan ötletet találhatsz :

[link]

2013. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 én vagyok én válasza:

Szerintem csomozott karkotot vagy fuzz gyongyekszert nekik de varhatsz is valami pici figurat kulcstartonak(mondjuk olyan allatot ami illik a jellemukhoz pl.: sportos-delfin, hiperaktiv-geapard)

En meg a baratnom mindig ilyeneket csinaltunk egymasnak minden evben amikpr nagyobbak voltunk most 14 eves vagyok es 12 eve legjobb baratnok vagyunk.mint ket testver :)))

2013. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is olyat csinálj ami csak hármótoknak,van a karkötő egész jó ötlet,de pl. csinálhatnál pólót vagy egy barátságnaplót,amibe leírjátok közös élményeiteket!
2013. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!