Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » 16 éves fiúnak ajándékötlet?

16 éves fiúnak ajándékötlet?

Figyelt kérdés

16 éves fiú névnapjára van valami ötletetek hogy mit vegyek? ( 2000 a limit) azt is leírnátok hogy hol tudom megvenni?

- Könyv nem érdekli.

- ruhája rengeteg van.

- illatszert nem akarok.


2013. jún. 6. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nevnapra minek ajandek? De ha akarsz, szerintem egy doboz puzzle.
2013. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

mert ez nálunk így szokás...

érezni azért a limitből hogy nem fordítunk rá annyit mint egy szülinapra vagy karira.. de mi a névnapot is meg szoktuk tartani.

2013. jún. 6. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
34%
Most lehet lehurrogni, de szerintem tedd be egy borítékba, és add oda neki a pénzt, amit szánnál rá. Szerintem, ha nem tudod, hogy mit vegyél neki, akkor jobb, ha pénzt adsz, és akkor vesz belőle valamit, aminek örülne, mert így azt is elkerülheted, hogy esetleg olyan dolgot veszel, ami ciki vagy egyszerűen nem szereti, nincs szüksége rá.
2013. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Vedd rá a haverját, hogy szedje ki belőle titokban, hogy minek örülne. a pénz az valóban olyan, hogy "tessék, nem tudtam neked mit venni, de azért itt van" de lehet hogy azzal is jól járna, mert gyűjt valamire stb. amúgy meg járj utána, hogy mit szeret, és ahhoz valami kis segéd-kiegésszítő-díszítő izét (teszem azt, egy occsó PC játékot a TESCO-ban ha gamer gyerek(vagy esetleg Steamen valamit, ott mindig van valami jó cucc, én is ott szoktam ajándékot vásárolni a haverjaimnak, csak ahhoz nekik is steam accunt), vagy a biciklire egy raj szelepsapkát, egy tokot a telefonjára, ilyesmi) vagy egy jóféle akciófilmet, esetleg vidd el rajta kajolni :P


16/f

2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Menjetek el fagyizni, hamburgerezni... A lényeg, hogy valami közösségi programot szervezz, ami maradandóbb, mint egy darab akármi... Az emlékek örökre megmaradnak.
2013. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi is "megtartjuk" a névnapot, ami abból áll, hogy összejön a szorosabb rokonság egy pezsgőre. Ajándék nincs. Esetleg pénz.
2013. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szia vegyél neki egy fényképet vagy fess neki
2013. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Adj neki pénzt vagy vegyél neki valami apróságot
2013. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

#2


Korosztály: 8 és 99 év között.


100 éves bácsi:"Okey :("

2013. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!