Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Titeket nem szokott zavarni...

Titeket nem szokott zavarni mikor a barátaitok nem úgy ajándékoznak mint te?

Figyelt kérdés

ha én veszek valakinek ajándékot igyekszek valami személyeset választani, 2000 ft körül és szoktam mellé venni egy csokit. Meg ajándékkártyát szoktam csinálni,mindig valami személyeset. Viszont ha nekem van szülinapom vagy valami akkor rendszerint kapok egy csokit néha átkötve egy masnival, vagy kapok egy gyertyát (?) és legutóbb egy körömlakkot,mikor nem szoktam festeni a körmöm...

Tudom,hogy ajándék lónak... És,hogy jobb adni mint kapni, de kicsit már zavar,hogy csomó boltot bejárok mire megtalálom barátnőmnek a tökéletes ajándékot engem meg mindenki lerendez egy csokival.


2013. júl. 13. 15:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van,mintha nekik én nem lennék fontos.
2013. júl. 13. 15:44
 2/13 anonim válasza:
Biztos nem tudják pontosan hogy minek örülnél, és ezért vesznek egy csokit, mert azt szinte mindenki megeszi. És hogy ha olyat vesznek ami neked nem tetszene (de ők ezt nem tudják hogy neked nem tetszene) akkor meg szomorú lennél vagy ilyesmi...Ez is lehet
2013. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha nem tudják hogy minek örülne akkor nem barátok.
2013. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Általában nem azért ajándékozok, hogy ugyanakkora értékben visszakapjak valamit... Olyan dolgot adj, amit szívvel adsz, anélkül, hogy bármit is várnál cserébe. Úgy gondolom, hogy ha tényleg barátok vagytok, akkor illene tudniuk, hogy miket szeretsz, vagy hogy nem lakkozod a körmödet. Csak annak vegyél ajándékot, akinek tényleg szeretettel adsz. Ha esetleg azt látod, hogy ő nem viszonozza, akkor neked sem kell törnöd magad. Egyébként tök jó, hogy igyekszel személyes dolgokat adni. :) Én is ilyen vagyok, mindig igyekszem érdekes, egyedi dolgokkal meglepni a barátom, eddig tőle csak könyvet, parfümöt, csokit, virágot, ilyesmit kaptam... Amiket imádok, de elég sablonosak. Végül is nem haragszom rá, mert tudom, hogy nem megy neki ez a találjukkiminekörülneamásik dolog. :)
2013. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

3-as...Az én barátaim sem tudják hogy én minek örülnék, azért nem kaptam tőlük semmit karácsonyra meg szülinapomra, és akkor már nem a barátaim? Hát szerintem ez nem így van.

2es voltam^^

2013. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam fordítva van, én nem tudok annyit adni, amennyit kapok, és ez zavar.
2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
annyira útálom az ajándékozásokat...
2013. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem várom el,hogy itt nagy ajándékokat vegyenek,de ha már vesznek akkor azt ne azért tegyék,hogy lerendezzék,mondán "tessék itt egy csoki". Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 13. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Én pont ezért szüntettem meg az ajándékozásokat minden barátommal.

Egy idő után nem tudunk már mit kitalálni, és csak nyűg az egész, úgy meg semmi értelme...

2013. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ó énis probálok mindig egyedi lenni, de megválogatom hogy kivel... főleg azóta hogy a (volt) barátom egy üveg pezsgőt adott szülinapi ajándéknak (mikor nem is szeretem az alkoholt-pláne a pezsgőt) amiről kiderült hogy ő is ajándékba kapta...
2013. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!