Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kis gratuláló meglepetés ötlet?

Kis gratuláló meglepetés ötlet?

Figyelt kérdés
Mint sok sok egyetemre jelentkező diák, az én barátom is izgul a felvételije miatt, bár én biztos vagyok benne, hogy bérelt helye van az egyetemre, amire szeretne bejutni, éppen ezért szeretnék neki egy kis gratuláló meglepit adni, de nincs ötletem. Valami kis egyszerű dolog kellene, kis figyelmesség, annak még inkább örülök, ha én magam is elkészíthetem neki (főzni nem fogok). Várom ötleteiteket.Köszönöm :)

2013. júl. 23. 21:56
 1/6 anonim válasza:
vidd el moziba, masszírozd meg, de élvezettel, ne úgy, hogy mikor lesz már vége, vegyél fel combfixet tangát magassarkúval és húzd le a cipzárját... főzni... érdekes... biztos van rá ok, de pl. egy spagetti nagyon könnyen össze dobható, fél óra, darált hús megpirítod bologna por rá plusz víz kevergeted + ízesítés, ha gondolod. én ennek örülnék és persze vágj mindenhez mosolygós fejet
2013. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tollba gravíroztass valami csak neki szólót. Azt majd használhatja az egyetemen.
2013. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tényleg jó ötletek ! :)
2013. júl. 24. 20:04
 4/6 anonim válasza:
nem akarok semminek az elrontója lenni, de szerintem ez a tollas dolog nem jó ötlet, az elveszik elhagyják, nincs olyan nagy jelentősége, mint egy jó emléknek
2013. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kathy1111 válasza:
vegyél egy filléres kreatív papírt és rajzolj neki egy diplomát, előlegezd meg neki:) így nem lesz hiányérzete, ha netalán nem vennék fel - de ha jól tudom már mindenki tudja hogy felvették-e
2013. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bizony és fel is vették, de nem volt kérdéses.
2013. júl. 27. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!