Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek jó ötlet ilyet...

Szerintetek jó ötlet ilyet adni 30. szülinapra egy férfinak?

Figyelt kérdés

Egy pezsgőre vagy egy jégerre gondoltam, és ráírva üvegfestékkel vagy valamivel, hogy "30 év felett, már csak piával megy..." és mellé egy kis poharat, amin meg az áll, hogy "Ha ezt el tudod olvasni, nyugodtan ihatsz még!"


Vagy pedig jégerre így kirakni a 30-as számot:

[link]

Ez komolyabb szerintem mint az első, viszont van humor érzéke az illetőnek. Vagy ehhez jöhetne akár a pohár, a vicces felirattal.


Ti melyiknek örülnétek jobban?



2013. máj. 7. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiknek sem, mert nem szeretem az alkoholt. Viszont egy parfümnek, vagy édességnek nagyon örülnék.
2013. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon a férfi parfümökben, és nem is akarnék az illatban sem mellé lőni. És nem is édesség mániás. Tehát ezek úgy kapásból kilőve.
2013. máj. 7. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ kid az illető.


Barátnak,ismerősnek tökéletes.


de ha a párod az illető,akkor gáz,ennél személyesebbet kellene.

2013. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szerintem ne vegyél neki semmit!
2013. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az üvegfestékes és a másik megoldás is jó, kreatív vagy! :) Valamiért mégis azt gondolom, hogy legyen a 2. a vicces feliratú pohárral.
2013. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha a pasid akkor szerintem mást vegyél . De ha nem a pasid akkor tökéletes a "30-as számos"
2013. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a párom, csak barát/haver. Viszont, nem szeretném azt az érzést kelteni, hogy bementem a boltba és lekaptam a polcról egy piát, vagy bármi mást. Ezért gondoltam, hogy feldobnám valamivel. De ha van másnak ennél jobb ötlete, szívesen fogadom.
2013. máj. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!