Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatnék ajándékba?

Mit adhatnék ajándékba?

Figyelt kérdés

Tudom hogy NAGYON KORAI de én mindent előre megszeretek tervezni nincs vm. ötletetek mit adjak karácsonyra

apának 38éves

anyának 35 éves

fiú t. 20 éves

lány t. 18 éves

fiú 17 éves

nem sok pénzem lenne kb fő 1000ft és nem is igazán vásárolnék ISMÉTLEM TUDOM HOGY KORAI ÍGY KÉRLEK CSAK AJÁNDÉK ÖTLETET ÍRJATOK ELŐRE IS KÖSZI



2013. aug. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit te magad készítesz:képkeret, kulcstartó, szemüvegtok, asztali ceruzatartó, ékszerdoboz,persely
2013. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötletek de ezt már mind adtam
2013. aug. 12. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Köss sálat.

Varrj táskát,telefontartót, díszpárnát, ágytakarót maradék anyagokból, használt rongyokból.

2013. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párnát megpróbálom de még várok ötleteket a 17éves fiú tesómnak kiemelve
2013. aug. 13. 17:13
 5/6 anonim válasza:
Eddig évente mindig gond volt mit ajándékozzak ennek, mit a másik rokonnak,barátnak.Tavaly Karácsonyra mindenki kapott egy dobozka csokit,egyformát.Gondolom egymásközt kitárgyalták,de neem haragszanak. Nagy gondtól szabadultam és ők is,gondolom vége van az ajándékozási láznak egymásközt.Így sem tudok mit kezdeni a sok felesleges holmival,ami nekik pénzkidobás volt.
2013. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálunk megy az ajándékozási láz de azért köszi
2013. aug. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!