Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A testvérem lánya most fog...

A testvérem lánya most fog ballagni (14 éves) Mit adhatnék ajándékba a virágon kívül? Csak 3000 forintom van erre. A könyv mint ajándék kilőve, mert nem szeret olvasni.

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezüst karkötőt? Ennyiért egész szépet kapsz, főleg a ballagásos akciók környékén.
2012. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát 3000 forinttal tényleg nem lehet messzire szaladni tényleg nem tudsz addig még hozzácsapni valamit?

Az ékszereket szereti? Akármelyik plázában vannak nagy bizsu üzletek nagyon szép dolgokat lehet kapni ennyiért. Vagy valami kiegészítő, kalap, sál, kendő. Mellesleg ha szeretne is olvasni ennyiért nem kapsz jó könyvet. Tudom, én is könyvmoly vagyok az árak a legnagyobb ellenségeim.

Esetleg parfüm? Ha nem ragaszkodik a valódihoz akkor nagy a választék. Dekor kozmetikum? Kis ékszertartó dobozka vagy plüssfigura? Ha nem vagy a keresztanyja akkor nem kell akkora feneket keríteni neki elég egy kis emlékeztető a gesztus a lényeg csak sajna ilyen el anyagiasodott világban élünk.

2012. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

én is most fogok ballagni

személy szerint én egy divatkarórának is örülnék ami kb. ezen az áron már simán elérhető.

egy ezüst ékszer nem olyan rossz ötlet ezen az áron tudsz betüs ezüst nyakláncot is venni

vagy simán egy szép borítékba oda is adhatod neki a pénzt hogy vegyen azt amit szeretne belőle

2012. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből már kapsz szép ezüst medált vagy gyűrűt, fülbevalót.
2012. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én vettem egy doboz csokit (pár száz forint) és beletettem abba a pénzt


adtam is és pénze is van,hidd el,jobban értékelik,a csoki pedig ott van mint tényleges kézzel fogható ajándék



de ha olyat akarsz adni amire emlékszik ha ránéz,akkor 100as,270es boltokban van 2-300 Ft-ért ékszeres doboz,na nem a giccses kerámia,hanem szépek.És abba a 3ezer forintot

2012. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolai ballagásra nem is kell ennél több. Vegyél neki egy ezüst fülbevalót, karkötőt, vagy ha hord bizsut akkor akár azt is, csak legyen az ő stílusa.
2012. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólók hasznos ötleteit.
2012. máj. 19. 22:40
 8/8 anonim válasza:

CSOKIT

CSOKIT

CSOKIT

RENGETEGET :D

Vicctől eltekintve, én is most ballagok, én személy szerint a fentebb említett dolognak örülnék a legjobban, valamint kápénak, amiből majd be tudok vásárolni mindenféle tuti dolgot a középiskolára. Vegyél neki valami jóféle csokit (Milkából nagyon sokféle van :D) a többit meg apapír alapon, egy borítékban csúsztasd be az ajándéktáskába.

Szerintem, legalábbis:)

Sok szerencsét!

2012. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!