Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Pasinak ilyet adni?

Pasinak ilyet adni?

Figyelt kérdés
Ezt csak ilyen kis figyelmességnek szánom. Mert 10 hónapja vagyunk együtt. Vettem egy porcelán macit. Megyünk Balatonra nyaralni és kicsit erre is utal :)) Matrózruhája van és van a mancsában egy úszógumi :DD Ennek örülne??
2013. aug. 14. 10:06
 1/8 anonim válasza:
Igen,örülne neki.
2013. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Most jövök a szöveggel, ha tőled kapja, tuti örülni fog:D

De egyrészt ez igaz is:)

Hát egy kicsit lányosabb a dolog, de szerintem így is örülni fog. A lányoknak az a dolga, hogy ilyenekkel árasszák el a barátjukat;)

Amúgy, ahogy leírtad, nem tűnik lányosnak, szóval örülni fog szerintem:)

2013. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, a pasik is szeretik a cuki dolgokat ha attól kapják akit szeretnek.
2013. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. aug. 14. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon gáz. Mit csináljon vele? Porfogó lesz, egy kacat, amivel nem tud mit kezdeni.

Nem lehetne valami értelmeset kitalálni?

2013. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En szeretem az ilyen kis cukisagokat, csomoszor magamnak is veszek:) Biztos hogy orulni fog neki!
2013. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem örülne neki.
2013. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Hát nem éppen értelmetlen szerintem ;) Legalább is sokaknak nem az :)) De ízlések és pofonok :))
2013. aug. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!