Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az alapötletem megvan, hogyan...

Az alapötletem megvan, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a 19. szülinapjára készíteni fogok egy táblát a közös fotóinkkal.

A táblát be szeretném vonni valamilyen textillel de ezzel bajban vagyok.

Bordó színű a szobája, de valami olyat szeretnék ami jól elüt tőle(világos színűt), hogy mindenki azt vegye észre először. (ezt már közösen is meg akartuk csinálni, tudom, hogy ilyenre vágyik, ezért meglepem :) )

Milyen színű lenne jó, amire utána képeket tudok feltűzni?

És mivel tűzzem fel a képeket???



2013. aug. 29. 07:32
 1/4 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőmről van szó, az kimaradt. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 29. 07:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Adok tippeket,nem tudom jó-e.

Rózsaszín,halvány lila,drapp,bézs,vajszín.Vagy fehér..de az lehet már túl világos.Esetleg világos zöld?


A képeket meg szerintem feltűzheted gombostűvel.

A biztostű is eszembe jutott.Lehet jó az is.

2013. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni elég olcsón parafa táblát, azt könynen be tudod vonni textillel, de ha jól tudom van öntapadós textil tapéta is az még egyszerűbb. :) Én bézs/tojáshéj színben gondolkodnék, a képeket pedig vághatod akár kör alakúra úgy még érdekesebb. :) Feltűzés attól függ, hogy mire rögzíted a textilt, ha pl. parafa táblára akkor rajzszöggel a legegyszerűbb (ebből vannak már szép színes/köves változatok), de gombostűből is lehet díszeset kapni. :)
2013. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyesmi a szobája..

[link]


És ilyen anyagom van itthon


[link]


Ez így hülyén nézne ki a falon?

Természetesen veszek más anyagot, ha nagyon gáz lenne, de ha nem muszáj már nem mennék be a városba :)

2013. aug. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!