Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmmel igen ritkán talizunk, és majd most a közeljövőbe tervezzük...igazából csak én tervezem, de majd meglátjuk :) És nemrégiben láttam egy videót, amiben banános müzlit készített Takács Nóri... sütnék egy adaggal neki is meg a húgának is - nagyon egészséges és nagyon finom -, és vennék mellé egy aranyos kis fonott kosárkát kockás kendővel, amibe beleraknám. És mellé az egyik kedvenc írójától könyvet, mert szülinapján se tudtunk találkozni... ezt így együtt egy ajándékzacsiba, és kész is. Na? :)

19/L


2013. szept. 12. 16:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Az az igazi ajándék, amit az ember saját maga készít!Legyen benne a munkám, az ötletem, az izgalom, h tényleg úgy sikerül-e... Az igazi barátnő ezt tuti értékelni fogja!
2013. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ötletes, és aranyos ajándék..
2013. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
IGEEEEN!
2013. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó ötleted van. Ennél jobbat ki sem találhattál volna. Én nagyon örülnék neki.
2013. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is nagyon jó

1, válaszoló szerintem annyi már elég, hogy ő süt nekik egy adaggal, nem veszi meg ebbe is van kézi munka

2013. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen
2013. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!