Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti örülnétek ilyen ajándéknak?...

Ti örülnétek ilyen ajándéknak? Elhasználnátok?

Figyelt kérdés
Egy csatos üvegbe tennék egy sütemény száraz összetevőit. Szépen is nézne ki, mert különböző színűek lennének az összetevői (liszt,dió,barna cukor stb). Praktikus is, mert tojást, tejet vagy egyéb ilyen folyós dolgot kellene csak hozzáadnia és könnyen kész lenne. Természetesen hozzátenném a receptet is, hogy hogyan kell megcsinálni.

2013. márc. 11. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát attól fug hogy milyen az ize
2013. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


Valami hasonlóra gondoltam

2013. márc. 11. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább megsütve :D ennyi erővel vegyél egy kiló lisztet.
2013. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tikana válasza:
100%

Én örülnék neki.

28L

2013. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Mindenesetre jobban örülnék mint a huszadik illatgyertyának amikor mindet utálom, vagy a krémnek amire allergiás vagyok, stb...
2013. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Örülnék neki szerintem jó kis ötlet. Nem unalmas ajándék:)

Különleges.

2013. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy ajándék helyettesító olcsó gagyiság,hiába frizirozod csatos üveggel.Ennek én biztos nem örülnék és szánalmasnak tartanám.
2013. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki, de akkor tényleg ne csak liszt-kakaó-cukor legyen, hanem kesudió, pisztácia és úgy máris nem gagyiság. Még a gumicukor/zselécukordarabok is jól nézhetnek ki, ami a püspökkenyérbe kell :)


Megvan az a veszély is, hogy az ajándékozott felteszi a polcra nézegetni, mert lusta megsütni. Én mondjuk nem is szeretem a sütit, a karácsonyi mézeskalács is még ott van a polcon. :)

2013. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó ötlet, kreatív, kedves megoldás, és tényleg nem az a szitu, amikor bemész egy ajándékboltba, és az első porfogót, ami szembe kerül veled, megveszed, csakhogy letudd a dolgot. Én nagyon örülnék neki, viszont akkor tényleg szépen legyen rétegezve, és az üveg is legyen mutatós. :)
2013. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én már kaptam ilyet, és már ajándékoztam is ilyet. Szerintem ez nagyon jó ajándék. :))
2013. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!