Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20. szülinapra ti milyen...

20. szülinapra ti milyen csajos ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most volt szülinapja nemrég, és valami csajos ajándékot szeretnék neki venni, de egyelőre semmi ötletem.

A tippeket előre is köszönöm!


2013. febr. 22. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami szép táska, top, cipő.
2013. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Smink cuccoknak, egy szép tavaszi sálnak, ékszereknek, parfümnek, natúr kozmetikumoknak, egy kis táskának stb. stb. Mivel én szeretek barkácsolni, ékszereket késziteni, igy bármilyen kütyünek, ami hobbi boltból származik.
2013. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


az első képen lévő ékszertartóhoz hasonlónak örülnétek? rózsaszínpárti a csaj, de csak fehérben és kékben láttam :\

2013. febr. 22. 20:47
 4/10 A kérdező kommentje:
plusz kitaláltam, hogy valami szép rózsaszín pénztárcát vennék esetleg, de nem láttam sehol sem értelmeset.. valamelyiknek a színe volt túl erős (pink), valamelyiknek meg az elosztása volt furcsa..Láttatok valahol, szépeket? :)
2013. febr. 22. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még a mobiltartó/tok is jó lenne. :) Vagy hajpánt/hajfogó (rózsaszínben) ha hord egyáltalán olyanokat. Vagy valami rózsaszín naplóféle amibe firkálhat, rajzolhat stb...:)
2013. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ékszertartóra nem lenne szükségem, ebből kifolyólag annyira nem is lenne találó.

Pénztárcát nézz itt:

[link]


Bár vigyázni kell rá, de 22 éves létemre nekem is ilyen szőrös darabom van és imádom. :) Bár kék és zebrás...

Ismerned kellene annyira, hogy minek örülne. Én pl imádnék egy naaagy plüss mamuszt most! :)

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
64%
Vegyél neki egy felfújható Antonio Banderas szexbábút.
2013. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már kitaláltam nagyjából mit szeretnék adni... a pénztárcát fixen szeretném adni, csak kevésnek találom, és nincs sok ötletem, mert sok mindene van már :) Viszont a mamusz is jó ötlet!


Köszi az eddigi válaszokat, várom még!

2013. febr. 22. 21:01
 9/10 anonim válasza:
0%

7# válaszoló vagyok.

Amit én ajánlottam, olyanja biztos nincs még. :P

2013. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy napló jó ötlet.Mint ez:

[link]

2013. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!