Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apukám nemsokára jön haza...

Apukám nemsokára jön haza külföldről. Ragaszkodik hozzá, hogy adjon valami ajándékot. Nem tudom mit kérjek?

Figyelt kérdés
Ruhát, cipőt nem akarok kérni, mert nemigen tudja a méretemet, meg nem ezért vagy azért, de lehet nem tetszene, akkor meg ne dobja ki hiába a pénzt. Telefont, sminket, könyvet, hajszárítót, hajvasalót, fényképezőgépet, laptopot, vagy ilyesmit nem kérek, van. Az meg úgy nem jó, ha ideadja a pénzt..Szerintem az nem is "illik". Azt meg bírná tenni akkor is, ha itt van, az úgy nem érdekes. Háziállatom is van. Kérnék gitárt, de megunnám, meg emígy is nagyon nem értek a hangjegyekhez. Görkorcsolyám is van. Ékszer.. az esetleg szóba jöhet, például nyaklánc, vagy fülbevaló. De nem tudom a választékot.. Egyébként 14 éves lány vagyok.

#ajándék #meglepetés #ajándékötlet #apukától kapott ajándék
2013. szept. 21. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd azt hogy miután hazaért kézenfogva menjetek el egy plázába, te kiválasztasz magadnak valami szép ruhát vagy cipőt vagy bármit ő pedig kifizeti.
2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak két napra jön haza..Nem hiszem hogy minden vágya az lesz, hogy rohangáljon velem mindenfelé, főképp a hosszú út után, de azért köszönöm, ment a zöld pacsi
2013. szept. 21. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan édességet (csokit, rágót) szoktam ilyen esetben kérni, ami itthon nálunk nincsen. :)
2013. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kérhetnél valami olyan könyvet, amit itt nem lehet kapni, vagy valami érdekes kis dolgot. De mondhatod azt is neki, hogy vegyen azt, amit ő jónak lát.
2013. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami kaját kérj, én mindig azt szoktam hazahozni külföldről. Ami pl. nálunk nem kapható. Bevásárolok jó sok féle kaját, aztán itthon megesszük a családdal :)
2013. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Biztosan van valami amit már régóta nagyon szeretnél, olyan nincs, hogy mindened megvan.:)

Kérj valami olyasmit, amit csak abból az országból tud hozni, kaját vagy valami kis apróságot.:)

2013. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a 'gond' hogy mindenféleképpen hoz kajákat, csokikat.. Azt nem kell kérni, úgyis hoz.

Amit meg kérnék, azt nem tudja megvenni, vagy elhozni.

Pl.: egy hatalmas tükör. Na biztos nem fog egész nap egy tükörrel utazgatni. Ruhák. Nem tud venni rám.. Vagy a méret nem lesz jó, vagy nem fog tetszeni.. Ami kéne még az egy jó meleg csizma. Na ezt sem tud venni. Ezekre lenne valóban szükségem. Az ok, ha hazajön akkor ideadja a pénzt, hogy vegyem meg. De direkt németországi valami kell, ami nem fog elfogyni, vagy ilyesmi.

2013. nov. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!