Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 7 éves koraszülött...

Van egy 7 éves koraszülött kisfiam és nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy vele aludjak.4 hónapos volt amikor haza hozztam a kórházból. Addig nem volt vele. Mit gondoltok erről? Zsu

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aludj vele. Ismerős fia 12 éves koráig vele aludt, a szülők között.
2010. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már rá kéne szoktatni legalább arra hogy mellette fekszel míg elalszik, majd otthagyod, és így fokozatosan hogy aludjon el egyedül. Ilyen idősen már nem igazán számít hogy koraszülött volt vagy sem! Nem alhatdz vele örökké! De előbb utóbb haxezt megtudják a suliban kivikizik majd a gyerekek hogy még anyuval alszik, milyen dedós!

Gondolom neked is kellemesebb lenne a férjeddel aludni!?

2010. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az hogy koraszülött VOLT az egy dolog de már hét éves! Szerintem nyugodtan alhatna az ágyában.
2010. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez összetett kérdés, és kevés az infó. Eddig is veled aludt. Ha nem, akkor mi váltotta ki? Történt valami váltás az életetekben? Ha igen, akkor folyamatosan, és csak veletek? Most miért kezdtél emiatt aggódni? Elvileg most még normális, de azért 1-2 éveb belül ennek változnia kéne. Foglalkozz vele a lehető legtöbbet nappal, ha más téren is bizonytalan vagy fordulj szakemberhez. Ha úgy érzed kiegyensúlyozott, jókedvű, akkor nem kell felhajtást csinálni belőle, de azért jó figyelni, nehogy valami probléma bújjon meg a háttérben.
2010. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony ne tekints rá úgy már mint egy koraszülött babára,hiszen eltelt 7 év.Ne ez legyen az első ami eszedbe jut róla,mert neki sem jó az önállósodásában ha mindig ezt hozod fel mentségnek mellette.Ami volt elmúlt,tekintsd már egészséges gyermeknek.

Nekem is van egy 7 éves fiam,elég érzékeny,bújós,inkább lányos lelkületű,mégis már látszanak rajta a "nagyfiús" megnyilvánulások.Szégyenlős amikor öltözködik,zavarba jön ha intim dolgokat kérdezek,a járása,és a beszéde is most kezd változni.Én nem aludnék vele ,és már ő sem akarna.És azt hiszem ez így helyes.

2010. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!