Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Jó ötlet lenne karácsonyi...

Jó ötlet lenne karácsonyi ajándéknak egy fotózás?

Figyelt kérdés

Egy családi fotózásra gondoltam ajándékként.Ami zűrös lehet vele,hogy kell találni egy olyan időpontot ami mindenkinek megfelel,igaz csak 5 személyről van szó..

Szegeden tudnátok e olyan fotóst ajánlani aki nem túl drágán dolgozik,de igényesen?



2013. okt. 27. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább arra fektetném a hangsúlyt hogy egy szép családi fotót kéne készíttetni nagy kerettel meg mindennel.

Volt amikor még 3 éve amikor megismertem a barátnőmet, igaz amatőr fotós vagyok de lefotóztam őt egy egész sorozatot csináltam és a legjobban sikerült képét be is kereteztettem meg egy profira bíztam aki ki is retusálta meg minden.

Sőt a tavalyi karácsonyi ajándéka egy közös fotó volt kettőnkről ami a nővére esküvőjén készült.

Ott több fotózás is volt, mert a vendégekről is készültek fotók, volt rengeteg közös fotó, plusz olyan amin csak párok voltak rajta, olyan is amin a fiatal házaspár és néhány fontos személy testvérek, barátok, tanúk. És volt kettőnkről is egy közös kép és azt kaptuk egyszer tőlük bekeretezve, elég nagyba ami nagyon meghatott minket.

Fotóst nem ismerek pláne szegeden, nekem meg nincs most túl jó gépem hozzá, mert volt egy de az tönkrement, pénzem meg nincs újra plusz én inkább a tájakat szeretem fotózni meg felejtettem is már mert valamilyen szinten retusálni is tudtam.

2013. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze, de mindenképp legyenek papírképek is utána vagy album, mivel ha most elmarad (majd intézzük...), sosem lesz meg papíron :-). Szegedi fotós: [link] , az áraikat nem ismerem, de a munkájuk nagyon szép.
2013. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!