Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meleg kérdés. Mit vegyek...

Meleg kérdés. Mit vegyek ajándékba a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

lassan 4 éve, hogy az enyém. Szeretem, három hónapja velem lakik, de nem tudom eldönteni minek örülne a legjobban. Egy olyan 80-100 ezer ft van rá, amit költök.

Gondoltam ipod ra, szereti az ilyeneket, vagy telfonra, oda van ezekért a kütyükért, sokszor be sem áll a szája, és ezekről beszél órákat... nagyon, nagyon, cuki... ^^ de most komolyan....


mit kéne neki venni? Nagyon igényes fiú, szereti a pop és a rock zenét, nem az aki azt a hisztérikusan üvöltözős műfajt hallgatja, ahogy az emók, habár a haja neki is hasonló.


Igazából még valami személyeset is szeretnék neki adni a drága holmin felül, amit szintén nem tudom, talán egy fénykép album kettőnkről? De az már milyen gagyi....


ötletek?


28F


2013. júl. 1. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1-es.. ez na micsoda dolog lenne?



Kedves kérdező, mivel a szexualitás témakörben kérdezted, ezért vegyél neki szexuális játékokat és szórakoztasd egy éjen át.

Ha csak nem izgul fel az ipodtól, mert akkor az is jó.


szerintem fénykép album helyett egy digitális képkeret lenne jobb, mert az minden általad támasztott kritériumnak megfelel

2013. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnállak előttem szóló. ennyi gyűlölettel nem lehet valami jó életed. és tudd meg, nem rontottam meg senkit, ez egy tiszta érzelmeken alapuló kapcsolat! Soha senki nem kényszerített senkit, és ezek után senkinek semmi köze hozzá...- azonban a te sértéseid, és gyűlölködéseid, ha ezeket nyilvánosan csinálnád, megtorlásra kerülhetnének, akár jogi úton is!
2013. júl. 1. 19:10
 3/11 A kérdező kommentje:
teljesen egészséges vagyok, és a barátom is. erről vérképünk is van. ;) viszont téged senki nem hívott, és nem értem mit hőzöngsz. két felnőtt ember azt csinál amit akar. az hogy ő 14 volt mikor megismertem... nem jelent semmit. élt a jogaival, és összejött velem. senkinek nincs köze hozzá, neked meg főleg semmi!
2013. júl. 1. 19:21
 4/11 anonim válasza:

A digitális képkeret tök jó ötlet! :) az 10+ ezerből megvan. amellett vehetsz iphone-t vagy amit jónak látsz, te ismered őt.

d e nem attól jó egy aji mert sokba került. én ien 100ezresekből sosem kaptam és nem is adtam. kicsit túlzás de te tudod :)

egy meleg srác!

2013. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én sem vagyok a híve a nagy ajándékoknak, nem is vettem őt meg, soha nem kapott többért ajándékot mint 20 ezer ft, de ez a 18. születésnapja. most lesz nagykorú, amit nagyon várt már. ezért is szeretném meglepni valamivel. amúgy lehet tényleg egy jó kis utazás lesz belőle a horváth tengerpartra + egy digit képkeret:)
2013. júl. 2. 16:04
 6/11 anonim válasza:
50%

8/9 ma 09:41


Ki nem találtam volna az ajiból és az ienből.

Na, hogy valami hasznomat is vedd, én is gondolkoztam a megfelelő ajándékon, parancsolj:

[link]

2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(4) Köszönöm hogy xd feldobtad a napomat! XD

Nagyon jó az ajándék xd

Behalok rajtad xd

Azt hittem szemét alak vagy, de látom humorból nincs hiány xd

2013. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ahogy nézem, moderátor erre járt.

Átírta a kérdést és (4) válaszaiból is kapkodott.

Emlékszem hogy a " De az már milyen gagyi.... "a reklám alatt volt,de most meg szöveged alatt van.

2013. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és a kategória is megváltozott...

így a végeredmény elég röhejes...

furcsán van megoldva ezt a moderálás dolog

2013. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérdező, lehet hogy félreértettem, de ha elvileg 4 éve együtt vagytok, akkor tulajdonképpen a srác 14 volt mikor összejöttetek, te pedig 24? :D Az úgy elég komoly, bár ha jól megvagytok, akkor remélem még sokáig lesztek.


Ha szereti a pop és rock zenét, akkor miért nem veszel neki pl zenei cd-t? Szerintem ha eltalálod az ízlését akkor igen jó ajándék.

2013. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!