Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ki, mire vágyik a legjobban...

Ki, mire vágyik a legjobban idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én sosem voltam az a nagy idényű gyerek akinek mindig a legmenőbb cuccok kellettek.....kíváncsi vagyok rá, hogy vajon ki mire vágyik a legjobban idén :$

Én őszintén szólva most semmire nem vágyom.....mindenem meg van.....egy remek bulira, filmnézésre a haverokkal és a barátommal.

17/L



2013. nov. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Amire igazán vágyom, azt nem kapom meg, mert nem jött össze rá a pénz. (Egy telefon) Így marad majd talán húsvétra...


Mivel az arra szánt pénzt nem költjük el (különben húsvétra se lenne), így most csak apróságot kérhetek. Valószínűleg könyv lesz, mert imádok olvasni.

2013. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából arra, hogy békésen, problémamentesen, egészségben teljenek az ünnepek, szépen feldíszíteni a fát, összeütni egy szuper karácsonyi vacsit, egy kis finom bor, jó beszélgetések, sok nevetés. :)
2013. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem vágyom semmi kézen foghatóra, csak arra hogy édesapám itt legyen velünk az ünnepekkor... ;(
2013. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
samsung galaxy trend
2013. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

En egy sicipore vagyok,remelem meg is lesz,mert anelkul nem siezhetek.Meg egy erositot szerettem volna venni a gitar melle,de nem jott ossze,mivel nem olcso,es nem gyult ki a motyo.

Maskepp,a lenyeg hogy jol telyenek az unnepek,aztan hogy mit kapunk az majd megvalik. :D

2013. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*jol teljenek* bocsi
2013. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!